Školní batohy a pera pro Sandru, Teodora a Taie

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

batohy do školy a gumovací pera; dar zajišťuje Sevt.cz

Obrázek daru
Mgr. Dagmar  Habermannová
Patron příběhu

Mgr. Dagmar Habermannová

učitelka

Komentář patrona

Dvojčata znám ze školy, kde je učím od 1. třídy. Jsem jejich třídní učitelka. Sandra se učí na jedničky a dvojky, o něco hůře pak Teodorek, ten má dvojky a trojky. Je potřeba, aby doma více trénoval, ale je to neposeda a je těžké ho u učení udržet delší dobu. Dvojčata mají ještě staršího brášku, který se o ně umí skvěle postarat. Maminka si bohužel nemůže dovolit nakoupit batohy a pera, která všechny její děti nutně potřebují. Pojďme jim proto společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,613 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svých tří dětí

Osmiletá Sandra miluje sporty (myslím, že snad úplně všechny). Dříve se věnovala baletu a krasobruslení, to už teď ale nemůže, protože nemám dost peněz na to, abych jí sportovní a taneční kroužky platila. Sandra také strašně ráda chodí do školy, kde si hodně oblíbila svoji paní učitelku. Sandry dvojče, můj Teodor, také rád sportuje. Je to neposedné dítě, které je v jednom okamžiku na jednom místě a za moment je už úplně někde jinde.

Nejstarší syn, jedenáctiletý Tai, je v páté třídě. Jako jeho maminka můžu říct, že ho baví sporty i různé lumpárny. Zdá se, že puberta už je za rohem. Ale je to zodpovědný kluk, hodně mi s dvojčaty pomáhal. Když jsem musela jít do práce, vždycky se o ně dokázal postarat do té doby, než je přišla hlídat nějaká moje kamarádka. Myslím si, že na svůj věk má příliš mnoho povinností a byla bych ráda, kdyby se mohl více věnovat hrám a činnostem, které baví děti jeho věku. Občas se snaží chovat dospěle – aby mi byl oporou. Já bych ale byla šťastnější, kdyby mohl být ještě chvilku dítětem. Ale moc nevím, jak toho docílit.

Otec mých dětí už 3 roky neplatí alimenty a já jsem bohužel přišla o práci. Zvládnu tak poplatit jen to nejdůležitější (v současné době ani nestačím splácet své půjčky). Nemohu svým třem dětem platit kroužky, zatím nemají ani potřebné věci do školy. Nemají batohy ani pera, a protože už nevidím způsob, jak jinak na tyto věci pro všechny své děti sehnat peníze, prosím o pomoc Vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě