Školní obědy a pracovní sešity pro Sebíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školní jídelně na 4 měsíce, poplatek do školního fondu a pracovní sešity

Obrázek daru
Tereza  Kočová
Patron příběhu

Tereza Kočová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Pracuji v organizaci Romodrom o.p.s. jako pracovnice v sociálních službách a Sebíkova maminka je naší klientkou. Znám dobře její životní příběh a vím, že si s dětmi prošly těžkým obdobím. Momentálně rodina bydlí v lepších podmínkách, děti chodí do nové školy. Kvůli jejich špatné finanční situaci si ale maminka nemůže dovolit koupit Sebastiánovi školní potřeby, které v nové škole potřebuje, ani mu zaplatit obědy. Pojďme rodině společně pomoci. Zaslouží si to.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka se čtyřmi dětmi vypráví příběh svého Bastíka

Dvanáctiletý Sebastián je hodný kluk, který sní o kariéře ajťáka. Se svým dvojčetem Dominkou tvoří skvěle sehraný tým a neudělají bez sebe téměř ani krok.

Kromě dvojčat vychovávám ještě další dvě děti. Jejich otec s námi nežije a alimenty platí jen v takové míře, aby čas od času ukázal, že má snahu. Dříve jsem s dětmi bydlela v domku napadeném plísní. Den za dnem se doslova rozpadal, majitel se ale neměl k žádným opravám. Díky pomoci, které se nám dostalo v organizaci Romodrom o.p.s., se nám naštěstí podařilo najít si nové bydlení, kde se nám moc líbí.

Ruku v ruce se stěhováním šla i změna školy. Dětem se naštěstí v nové škole moc líbí a mají tam spoustu kamarádů. V Bastíkově třídě ale k výuce používají jiné pracovní sešity než v předchozí škole, a ty je potřeba pořídit. Finančně jsem zvládla stěhování, na koupi nových pracovních sešitů, ale také na placení obědů a příspěvku do školního fondu mi už bohužel peníze nezbyly. A tak vás moc prosím o pomoc.

Před rokem a půl jsem vážně onemocněla a trvalé následky si ponesu po zbytek života. Mé pracovní možnosti jsou tak dost omezené, aktuálně jsem bohužel na úřadu práce. A protože se nemám na koho jiného obrátit, zkouším své štěstí u Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě