společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Školní obědy pro Aničku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školní jídelně

Obrázek daru
Rudolf Marosz
Patron příběhu

Rudolf Marosz

sociální pracovník

Komentář patrona

S matkou Aničky jsem začal spolupracovat, když dokončovala terapeutickou komunitu pro matky s dětmi ohroženými závislostmi. Dnes nás pojí přátelský vztah. Anička s bratrem vyrůstali v problematickém prostředí poznamenaném drogovou závislostí rodičů. Z té doby si maminka nese dluhy. Anička teď naštěstí žije s maminkou, otčímem a sourozenci v harmonické rodině. Děti jsou společenské a veselé. Anička je inteligentní, sportovně nadaná slečna, má výborný prospěch. Protože rodina nemá dost finančních prostředků, nemůže Aničce zaplatit obědy. V jejím věku a se vším, co Anička za den stihne, je ovšem nezdravé, aby neměla v poledne pořádný oběd. Rodina to sama nezvládne, proto prosí o finanční pomoc s platbou obědů.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,354 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

O Aničce...

Anička je sympatická a talentovaná dívka. Ráda tráví čas se svou rodinou nebo s kamarády při sportech. Často sama, a pozor(!) dobrovolně, pomáhá se svým mladším bráškou. Má ráda zvířata, jezdí na koních a venčí pejska sousedům. Hodně čte, a ve škole patří k premiantům. Je sportovně nadaná, se školou se účastní závodů v běhu a hraje házenou. Také ráda zpívá a letos by chtěla do svých aktivit přidat ještě dramatický kroužek. Nyní již žije v milující a zdravé rodině se svojí matkou, otčímem a dvěma bratry, prošla si však těžkými časy, kdy její rodiče užívali drogy.

Vzhledem k problematické minulosti rodičů, jejímž následkem je dluhová zatíženost, se rodina potýká s finančním nedostatkem. Stále na něco chybějí peníze. Rodina se obrátila na Patrona dětí s prosbou o finanční příspěvek na obědy pro Aničku.

Pomůžeme společně s Patronem dětí, aby měla Anička každý den pořádný oběd?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě