společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Požádejte o pomoc.

+
Moje zóna

Školní obědy pro Aničku

Přispívali jste na

obědy ve školní jídelně

Rudek Marosz
Patron příběhu

Rudek Marosz

sociální pracovník

Komentář patrona

S matkou Aničky jsem začal spolupracovat, když dokončovala terapeutickou komunitu pro matky s dětmi ohroženými závislostmi. Dnes nás pojí přátelský vztah. Anička s bratrem vyrůstali v problematickém prostředí poznamenaném drogovou závislostí rodičů. Z té doby si maminka nese dluhy. Anička teď naštěstí žije s maminkou, otčímem a sourozenci v harmonické rodině. Děti jsou společenské a veselé. Anička je inteligentní, sportovně nadaná slečna, má výborný prospěch. Protože rodina nemá dost finančních prostředků, nemůže Aničce zaplatit obědy. V jejím věku a se vším, co Anička za den stihne, je ovšem nezdravé, aby neměla v poledne pořádný oběd. Rodina to sama nezvládne, proto prosí o finanční pomoc s platbou obědů.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,354 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

O Aničce...

Anička je sympatická a talentovaná dívka. Ráda tráví čas se svou rodinou nebo s kamarády při sportech. Často sama, a pozor(!) dobrovolně, pomáhá se svým mladším bráškou. Má ráda zvířata, jezdí na koních a venčí pejska sousedům. Hodně čte, a ve škole patří k premiantům. Je sportovně nadaná, se školou se účastní závodů v běhu a hraje házenou. Také ráda zpívá a letos by chtěla do svých aktivit přidat ještě dramatický kroužek. Nyní již žije v milující a zdravé rodině se svojí matkou, otčímem a dvěma bratry, prošla si však těžkými časy, kdy její rodiče užívali drogy.

Vzhledem k problematické minulosti rodičů, jejímž následkem je dluhová zatíženost, se rodina potýká s finančním nedostatkem. Stále na něco chybějí peníze. Rodina se obrátila na Patrona dětí s prosbou o finanční příspěvek na obědy pro Aničku.

Pomůžeme společně s Patronem dětí, aby měla Anička každý den pořádný oběd?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě