Školní obědy pro Aničku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní obědy

Obrázek daru
Rudolf Marosz
Patron příběhu

Rudolf Marosz

sociální pracovník

Komentář patrona

S maminkou Aničky jsem začal spolupracovat v době, když dokončovala terapeutickou komunitu pro matky s dětmi ohroženými závislostmi. Dnes nás pojí přátelský vztah. Anička vyrůstala v problematickém prostředí poznamenaném drogovou závislostí rodičů. Teď už naštěstí žije s maminkou, otčímem a sourozenci v harmonické rodině. Anička je inteligentní a sportovně nadaná slečna, má výborný prospěch. Její rodina se bohužel nachází ve fázi oddlužení a na život jim zbývá jen minimum financí, proto se maminka rozhodla požádat o příspěvek na školní obědy, na které doma nejsou peníze. Anička je aktivní děvče a polední jídlo je pro ni opravdu důležité.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,644 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh sportovně nadané Aničky

Anička (13 let) je sympatická a talentovaná dívka, která svůj čas ráda tráví s rodinou i s kamarády, ideálně při nějaké sportovní aktivitě. Mamince doma pomáhá s mladším bráškou a je třeba zdůraznit, že zcela dobrovolně. Nejlépe se cítí ve společnosti zvířat, jezdí na koních a venčí pejska sousedům. Hodně čte a ve škole patří k premiantům. Je sportovně nadaná a reprezentuje svoji školu na závodech v běhu. Baví ji také házená.

Anička bydlí s maminkou, otčímem a dvěma brášky. Rodina má za sebou těžké časy, všechno ale překonali a věří, že teď už bude jen dobře. Maminka si ale z minulosti nese dluhy, které poctivě splácí. Finančně na tom však rodina není dobře.

Aktuálně v rodinném rozpočtu nejsou peníze na úhradu školních obědů pro Aničku, proto maminka prosí o příspěvek prostřednictvím Patrona dětí. Pojďme rodině společně pomoci a dopřejme Aničce obědy ve společnosti jejích spolužáků.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě