společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Školní obědy pro Aničku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní obědy

Obrázek daru
Rudolf Marosz
Patron příběhu

Rudolf Marosz

sociální pracovník

Komentář patrona

S maminkou Aničky jsem začal spolupracovat v době, když dokončovala terapeutickou komunitu pro matky s dětmi ohroženými závislostmi. Dnes nás pojí přátelský vztah. Anička vyrůstala v problematickém prostředí poznamenaném drogovou závislostí rodičů. Teď už naštěstí žije s maminkou, otčímem a sourozenci v harmonické rodině. Anička je inteligentní a sportovně nadaná slečna, má výborný prospěch. Její rodina se bohužel nachází ve fázi oddlužení a na život jim zbývá jen minimum financí, proto se maminka rozhodla požádat o příspěvek na školní obědy, na které doma nejsou peníze. Anička je aktivní děvče a polední jídlo je pro ni opravdu důležité.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,644 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh sportovně nadané Aničky

Anička (13 let) je sympatická a talentovaná dívka, která svůj čas ráda tráví s rodinou i s kamarády, ideálně při nějaké sportovní aktivitě. Mamince doma pomáhá s mladším bráškou a je třeba zdůraznit, že zcela dobrovolně. Nejlépe se cítí ve společnosti zvířat, jezdí na koních a venčí pejska sousedům. Hodně čte a ve škole patří k premiantům. Je sportovně nadaná a reprezentuje svoji školu na závodech v běhu. Baví ji také házená.

Anička bydlí s maminkou, otčímem a dvěma brášky. Rodina má za sebou těžké časy, všechno ale překonali a věří, že teď už bude jen dobře. Maminka si ale z minulosti nese dluhy, které poctivě splácí. Finančně na tom však rodina není dobře.

Aktuálně v rodinném rozpočtu nejsou peníze na úhradu školních obědů pro Aničku, proto maminka prosí o příspěvek prostřednictvím Patrona dětí. Pojďme rodině společně pomoci a dopřejme Aničce obědy ve společnosti jejích spolužáků.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě