Školní obědy pro Barborku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní obědy

Obrázek daru
Hana Kesnerová
Patron příběhu

Hana Kesnerová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Maminka Barborky je moje velmi dobrá kamarádka, takže vím, čím si rodina prochází. Maminka bojuje s nepřízní osudu jako lev a snaží se, aby její dvě dcerky měly vše, co potřebují. O děti se pečlivě stará, bohužel však její příjem, který plyne hlavně ze sezónních prací, nestačí na pokrytí všech výdajů. V tuto chvíli jí tak scházejí peníze na úhradu školních obědů pro prvňáčka Barborku.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,863 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Barborka by ráda chodila ve škole na obědy, maminka na to ale nemá peníze

Barborka (7 let) a Miládka (5 let) jsou moje šikovné holky, na které jsem moc pyšná. Hodně času tráví v pokojíčku, kde si hrají nebo něco společně vyrábějí. Občas se tam běží zavřít, a to hlavně tehdy, když si potřebují říct něco tajného. Společně potom rády čteme pohádky, povídáme si a chodíme na hřiště.

O svá děvčata se starám sama a dělám všechno pro to, aby jim nic nechybělo. Někdy to ale nestačí. Pro rodiče není nikdy snadné přiznat si, že svým dětem něco nemůže dopřát. A ještě těžší je říct si o pomoc. Pokud jde však o děti, musí jít hrdost stranou.

Barborka chodí do školy a já si nemohu dovolit jí uhradit školní obědy. Nechci, aby seděla někde stranou, zatímco její spolužáci společně obědvají. Proto vás v tuto chvíli žádám o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě