Školní obědy pro hasiče Pavlíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné na celý školní rok

Obrázek daru
Eliška  Severynová
Patron příběhu

Eliška Severynová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Pavlík to ve svém životě neměl jednoduché. Prošel si těžkou nemocí a díky své mamince, která se o něj úžasně stará, ji porazil. Ani ona ale nemá jednoduchý život. Dostala se do těžké finanční situace, proto nemůže svému synovi dopřát to, co mají ostatní děti. Aktuálně není v jejích silách mu uhradit obědy ve škole, proto se rozhodla požádat o pomoc vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,769 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví o Pavlíkovi, který porazil leukémii

Patnáctiletý Pavlík je statečný kluk, který se nikdy nevzdává. Od svých 4 let bojoval s leukémií a zvítězil. Je mojí největší životní výhrou a jsem na něj neskutečně pyšná. Dnes je z něj aktivní kluk, který rád jezdí na kole a navštěvuje kroužek mladých hasičů.

Pavlík žije pouze se mnou. Jeho otec je alkoholik a vůbec se o něj nezajímá. Pavlíkovi ale tatínek chybí. Je hodně nesmělý, dělá mu potíže bavit se s ostatními dětmi. Prošel si dokonce i šikanou. Děti se mu posmívají, že je chudý a nemá ani mobilní telefon. Hodně ho to trápí, chtěl by mít to, co mají jeho vrstevníci.

Náklady na bydlení a další základní potřeby se mi daří finančně pokrýt, s příchodem nového školního roku se však naše výdaje šplhají do závratných výšin. Proto bych chtěla poprosit o příspěvek na školní obědy. Sama je Pavlíkovi zaplatit nedokážu. Předem děkuji všem, kteří pomáhají.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě