společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Školní obědy pro prvňáčka Justýnku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní obědy na celý rok

Obrázek daru
Andrea  Sedláčková
Patron příběhu

Andrea Sedláčková

rodinná známá

Komentář patrona

S maminkou Justýnky a dalších 3 dětí se znám od loňského jara díky projektu “Fandi mámám”, kde maminka žádala o pomoc pro své děti, když na tom byla finančně špatně, a rozhodla jsem se pomáhat jí nadále. Nejstarší holčička, Justýnka, nastupuje v září do první třídy. Otec dětí platí nízké výživné na děti a pro maminku je nemožné pokrýt všechny potřeby z rodičovského příspěvku a sociálních dávek. Nyní se proto obrací na nadační projekt Patron dětí s prosbou o pomoc s úhradou stravného pro děti. Moc by jí to pomohlo a ulehčilo po finanční stránce a Justýnka by se v prvním roce školní docházky nemusela potýkat s pocitem vyčlenění z kolektivu.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Prvňáček Justýnka jde v září do školy a potřebuje naši pomoc, aby mohla chodit se spolužáky na obědy

Jsem maminkou 4 dětí. Už dva roky jsme sami a tak nějak pořád bojujeme s financemi. Dostali jsme konečně městský byt, tak se máme s jistotou domova lépe, ale pořád to není růžové. Z toho co nám zbývá se vše bohužel pokrýt nedá, rozhodla jsem se proto požádat vás o pomoc s platbou obědů pro svou dcerku Justýnku.

Justýnka teď půjde po ročním odkladu do 1.třídy. Je velmi tichá a uzavřená, stydí se a na nové prostředí, věci a lidi si těžko zvyká. Když je ale „ve svém“, ráda jezdí na kole, skládá puzzle a moc ráda maluje. Je to také velká šikulka, hodně mi pomáhá s domácími pracemi.

Jak jsem již zmínila, nové prostředí Justýnku trochu děsí, proto nechci, aby se musela ještě potýkat s tím, že nemůže docházet na obědy jako její noví spolužáci. Za jakoukoliv pomoc budu moc vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě