Školní obědy pro prvňáčka Justýnku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní obědy na celý rok

Obrázek daru
Andrea  Sedláčková
Patron příběhu

Andrea Sedláčková

rodinná známá

Komentář patrona

S maminkou Justýnky a dalších 3 dětí se znám od loňského jara díky projektu “Fandi mámám”, kde maminka žádala o pomoc pro své děti, když na tom byla finančně špatně, a rozhodla jsem se pomáhat jí nadále. Nejstarší holčička, Justýnka, nastupuje v září do první třídy. Otec dětí platí nízké výživné na děti a pro maminku je nemožné pokrýt všechny potřeby z rodičovského příspěvku a sociálních dávek. Nyní se proto obrací na nadační projekt Patron dětí s prosbou o pomoc s úhradou stravného pro děti. Moc by jí to pomohlo a ulehčilo po finanční stránce a Justýnka by se v prvním roce školní docházky nemusela potýkat s pocitem vyčlenění z kolektivu.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Prvňáček Justýnka jde v září do školy a potřebuje naši pomoc, aby mohla chodit se spolužáky na obědy

Jsem maminkou 4 dětí. Už dva roky jsme sami a tak nějak pořád bojujeme s financemi. Dostali jsme konečně městský byt, tak se máme s jistotou domova lépe, ale pořád to není růžové. Z toho co nám zbývá se vše bohužel pokrýt nedá, rozhodla jsem se proto požádat vás o pomoc s platbou obědů pro svou dcerku Justýnku.

Justýnka teď půjde po ročním odkladu do 1.třídy. Je velmi tichá a uzavřená, stydí se a na nové prostředí, věci a lidi si těžko zvyká. Když je ale „ve svém“, ráda jezdí na kole, skládá puzzle a moc ráda maluje. Je to také velká šikulka, hodně mi pomáhá s domácími pracemi.

Jak jsem již zmínila, nové prostředí Justýnku trochu děsí, proto nechci, aby se musela ještě potýkat s tím, že nemůže docházet na obědy jako její noví spolužáci. Za jakoukoliv pomoc budu moc vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě