Školní obědy pro starostlivou Simonku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve škole na školní rok 2019/2020

Obrázek daru
Šárka  Karmazínová
Patron příběhu

Šárka Karmazínová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Simončinu rodinu znám spoustu let, jsme sousedé. Simonka je velmi přátelská a společenská a přátelí se s mými dvěma dcerami. Má ráda sport – ve škole hraje florbal a ve volném čase jezdí na in-line bruslích. Je také starostlivá a velmi dobře se učí. Maminka se o Simonku a její sestřičku stará již několik let sama, a vždycky to zvládala. Nedávno se ale dostala do finanční tísně a potřebuji pomoc s úhradou Simončiných školních obědů.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka napsala příběh svojí dcerky

Čtrnáctiletá Simonka je veselá, kamarádská a společenská mladá slečna. Chodí do 8. třídy a domů nosí hezké známky. Chová dvě morčecí slečny, o které se vzorně stará – zvířata má totiž moc ráda. Společně se svojí sestřičkou chodí už 6. rokem na florbalový kroužek, v jehož rámci se dokonce účastní i krajských soutěží. Jsou to prostě holky šikovné.

Já jsem samoživitelka, která se potýká s insolvencí. Vědomí, že mé děti za to nejsou zodpovědné, a přesto to na ně negativně působí, mě velmi tíží. Pracuji na tři směny, ale část mých příjmů jde pryč právě kvůli insolvenci. Proto jsem se teď obrátila na Patrona dětí. V našem rodinném rozpočtu mi totiž nezbývají peníze na úhradu školních obědů pro Simonku. Bohužel už nenacházím jiný způsob, jak finance na obědy sehnat, proto prosím o pomoc vás. Cením si vaší podpory a předem moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě