Školní obědy pro sympaťáka Františka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní obědy na celý rok

Obrázek daru
Rudolf Marosz
Patron příběhu

Rudolf Marosz

pracovník neziskové organizace

Komentář patrona

Rodinu znám již řadu let, kdy spolupracuje s naší neziskovou organizací. Byl jsem svědkem jejich zápasů a dnes se společně radujeme, že se nevzdali. Momentálně procházejí oddlužením a tak jim na život zbývá opravdu minimum. Maminka dětem platí kroužky a tráví s nimi volný čas. Mají hezký blízký vztah, děti jsou šikovné a mají spoustu zájmů. Věřím, že si podporu zaslouží a moc držím palce, aby František mohl v nové škole obědvat s partou spolužáků.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,880 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Nová kapitola ve Frantově životě - střední škola

Můj život nebyl vždy v pořádku. Od 14 let jsem bojovala se závislostí. Když takový život opustíte a daří se vám delší dobu abstinovat, sesypou se na vás následky. U mě jsou to dluhy. Mám za sebou 5 let abstinence a jeden rok úspěšně plním insolvenci, tedy oddlužení. Mrzí mě, že díky tomu nemohu svým dětem dopřát vše, co by si zasloužily. Na druhou stranu vím, že jsou šťastné, protože mají svou mámu. Mé děti jsou skromné, a dokonce jim nevadí, že nejezdíme na dovolenou. Jsou však i obyčejné věci, na které nám chybí peníze. Velmi by nám pomohlo, pokud by se našli ochotní dárci, kteří by Frantovi přispěli na obědy ve školní jídelně.

František nastupuje do 1. ročníku střední školy. Bude dojíždět do vedlejšího města a jeho studium bude nákladnější než studium na ZŠ. Můj rozpočet mi však nedovoluje zaplatit mu obědy ve školní jídelně. Pro Frantu budou letošní obědy hodně důležité. Roste v mladého muže, takže potřebuje pravidelně a dobře jíst. Moc si také přeje najít své místo v nové třídě. Budu proto moc vděčná za váš zájem a pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě