Školní ozdravný pobyt pro Dana

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní ozdravný pobyt

Obrázek daru
Mgr. Jana  Supiková
Patron příběhu

Mgr. Jana Supiková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Danka znám z činnosti sociálně právní ochrany dětí. Ve svém životě to zatím neměl moc jednoduché. Jeho maminka se o něj z důvodů existenčních problémů nemůže postarat, naštěstí má ale babičku a dědu, kteří mu poskytují stabilní domov, zázemí a vše, co potřebuje. Prarodiče se v této situaci ocitli zcela nečekaně, své role se však zhostili velice dobře. Bohužel ale nemají dostatek financí k úhradě všech výloh, které jim se změnou rodinných poměrů vznikly. Danielova třída v dubnu pojede na ozdravný pobyt do Karlovy Studánky a částka, kterou je třeba uhradit, je pro ně značně vysoká, proto se obrátili na Patrona dětí s prosbou o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,700 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Dana, který vyrůstá u prarodičů

Jedenáctiletý Dan bydlí od loňských Vánoc u babičky a dědy, jeho maminka se o něj totiž nedokázala postarat. Dan je tichý a klidný kluk, který má rád fotbal, karty a je moc šikovným kreslířem. Chodí do 5. třídy a mezi svými spolužáky je oblíbený. I jemu je mezi nimi dobře.

Celá jeho třída se v dubnu chystá na ozdravný pobyt do Karlovy Studánky a Dan by samozřejmě také rád jel. Protože jsou ale oba prarodiče ve starobním důchodu a nemají peněz nazbyt, nemohou mu tento pobyt dopřát. A tak moc prosí o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě