společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Školní ozdravný pobyt pro Dana

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní ozdravný pobyt

Obrázek daru
Mgr. Jana  Supiková
Patron příběhu

Mgr. Jana Supiková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Danka znám z činnosti sociálně právní ochrany dětí. Ve svém životě to zatím neměl moc jednoduché. Jeho maminka se o něj z důvodů existenčních problémů nemůže postarat, naštěstí má ale babičku a dědu, kteří mu poskytují stabilní domov, zázemí a vše, co potřebuje. Prarodiče se v této situaci ocitli zcela nečekaně, své role se však zhostili velice dobře. Bohužel ale nemají dostatek financí k úhradě všech výloh, které jim se změnou rodinných poměrů vznikly. Danielova třída v dubnu pojede na ozdravný pobyt do Karlovy Studánky a částka, kterou je třeba uhradit, je pro ně značně vysoká, proto se obrátili na Patrona dětí s prosbou o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,700 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Dana, který vyrůstá u prarodičů

Jedenáctiletý Dan bydlí od loňských Vánoc u babičky a dědy, jeho maminka se o něj totiž nedokázala postarat. Dan je tichý a klidný kluk, který má rád fotbal, karty a je moc šikovným kreslířem. Chodí do 5. třídy a mezi svými spolužáky je oblíbený. I jemu je mezi nimi dobře.

Celá jeho třída se v dubnu chystá na ozdravný pobyt do Karlovy Studánky a Dan by samozřejmě také rád jel. Protože jsou ale oba prarodiče ve starobním důchodu a nemají peněz nazbyt, nemohou mu tento pobyt dopřát. A tak moc prosí o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě