Školní pomůcky pro Alexe

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní potřeby

Obrázek daru
Mgr. Martina Krejčířová
Patron příběhu

Mgr. Martina Krejčířová

sociální pracovnice Charity Přerov

Komentář patrona

Maminka dítěte je klientkou Občanské poradny a poradny pro dlužníky a Charity Přerov. Rodině jsme poskytovali humanitární pomoc formou potravin. Maminka s poradnou spolupracuje při řešení své nepříznivé sociální situace.

Dítě žije s maminkou, která je samoživitelka. Maminka má ještě mladšího syna a je tak s oběma dětmi sama. V současné době je na rodičovské dovolené s mladším synem. Rodina bydlí v nájemním bytě. Alexandr bude v září nastupovat do první třídy, což bude znamenat pro maminku značné výdaje. Bude tak potřebovat zejména aktovku a školní potřeby.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,290 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Alexe

Alex je moc šikovný kluk, rád se učí novým věcem a je moc oblíbený v kolektivu. Má ještě mladšího brášku Matyase. Bohužel jsem na výchovu dětí zůstala sama a nenacházím se zrovna v příznivé finanční situaci. Alex v září nastupuje do první třídy, což s sebou přináší značné výdaje za školní pomůcky. Ráda bych proto požádala o pomoc dárce projektu Patron dětí. Byla bych nesmírně vděčná, kdybych mohla Alexovi pořídit všechno potřebné k řádnému studiu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě