Školní pomůcky pro Denise

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní pomůcky; dar zajišťuje Sevt.cz a Mall.cz

Obrázek daru
Hana  Nováková
Patron příběhu

Hana Nováková

rodinná sociální asistentka

Komentář patrona

Pracuji jako rodinná sociální asistentka a rok a půl dojíždím do Denisovy rodiny. Naše služba však s rodinou spolupracuje již od roku 2015. S maminkou řešíme různá témata, jako je bydlení, finance a příprava dětí do školy. Rodina se momentálně nachází v tíživé finanční situaci a navíc si musí hledat nové bydlení. Denisovi také dosloužil školní batoh a řada základních školních potřeb, takže je potřeba vše pořídit znovu. Protože si ale rodiče takový výdaj nemohou dovolit, prosí o pomoc vás. Denis je bystrý a chytrý kluk, potřebuje ale individuální přístup. Společně s bratry navštěvuje školu, která mu jeho učební plán sestavuje na míru, díky čemuž má hezké známky. Ve svém volném čase se věnuje hlavně sportu nebo si hraje venku s bratry a kamarády. Je nesmírně snaživý a naši pomoc si zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,353 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh šikovného Denise

Dvanáctiletý Denis je náš šikovný tanečník. Moc rád totiž imituje Michaela Jacksona a musím říct, že mu to opravdu jde. Volný čas také tráví s kamarády a brášky venku, kde nejčastěji hrají fotbal. Společně se svým dvojčetem Páťou chodí do třídy, kde mají výukový program vytvořený přesně na míru. Pomáhá jim také asistentka pedagoga, díky které mají krásné známky.

Naši rodinu zanedlouho čeká velká změna. Podnájem, kde nyní bydlíme, se jeho majitel totiž rozhodl prodat, takže se poohlížíme po novém bydlení. Protože na tom ale nejsme finančně dobře a máme 5 dětí, mám strach, abychom něco vůbec našli. Hodně nám pomáhá naše sociální pracovnice, tak snad to dobře dopadne.

S příchodem nového školního roku nás navíc čeká spousta výdajů. Denis potřebuje nový batoh, psací a výtvarné potřeby a mnoho dalšího. Pomůcky, které měl loni, už dosloužily. V našem rodinném rozpočtu ale peníze na školní pomůcky nejsou. Já ani Denisův tatínek nepracujeme a jsme vedeni na úřadu práce. Oba si ale aktivně hledáme práci a já si příležitostně přivydělávám. Zatím jsme však závislí na sociálních dávkách. Váš finanční dar na školní pomůcky pro našeho Denise pro nás bude obrovskou pomocí, která nám pomůže překlenout těžké životní období. Předem moc děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě