Školní pomůcky pro malou Káťu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

aktovku, školní potřeby, přezůvky a boty na tělocvik; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Michaela  Slavíčková, DiS.
Patron příběhu

Michaela Slavíčková, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Káťa je součástí rodiny, se kterou spolupracuji v rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Pravidelně za ní dojíždím jednou týdně domů. S rodinou jsme spolupracovali na zařízení školního odkladu pro Káťu a následně na zařazení do přípravné třídy. To se nám podařilo. Rodiče vědí, že Káťa bude v přípravné třídě potřebovat školní pomůcky, bohužel ale není v jejich silách na ně našetřit. Proto se rozhodli požádat o pomoc Patrona dětí. Díky vašemu příspěvku získá Káťa potřebné pomůcky, který jí zajistí zdařilý vstup do prostředí přípravné třídy, kam se už moc těší.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,353 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh malé Káti, která se chystá do přípravné třídy

Šestiletá Káťa se moc těší, až v září nastoupí do přípravné třídy. Sice už chtěla jít do školy, ale paní učitelky ze školky si myslí, že na to ještě není připravená, a tak dostala odklad. To ale vůbec nevadí. Když totiž zjistila, že i do přípravné třídy potřebuje aktovku, vybavený penál a nové a voňavé sešity, měla z toho obrovskou radost. Mamince hned říkala, že s aktovkou bude vypadat jako opravdový školák a že je to ta úplně nejlepší věc na světě.

Problém je však v tom, že rodiče jí školní pomůcky ani aktovku pořídit nemohou. Tatínek sice pracuje, jeho příjem však stačí jen na pokrytí toho nejzákladnějšího. A tak žádají o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě