Školní pomůcky pro prvňáčka Jarmilku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní výbavu pro prvňáčka; dar zajišťuje Sevt.cz

Obrázek daru
Kateřina  Kazdová
Patron příběhu

Kateřina Kazdová

učitelka v mateřské škole

Komentář patrona

Jarmilku jsem měla po dobu dvou let v mateřské škole jako její paní učitelka. Jarmilka žije u pěstounů, protože její původní rodina nedokázala vytvořit vhodné prostředí pro Jarmilky výchovu. Jarmilka teď potřebuje školní pomůcky, na které už pěstounům nezbývají peníze. Společně jim ale můžeme pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,727 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pěstounka vypráví příběh malé Jarmilky

Jarmilka pochází z rodiny, kde mají hodně dětí. Protože ale její rodiče nedokázali vytvořit vhodné prostředí pro výchovu malého děvčátka, dostala se Jarmilka k nám, ke svým pěstounům. Vychováváme ji od jejích tří měsíců, v posledních dvou letech máme Jarmilku konečně oficiálně svěřenou do péče.

Jarmilka ví, že má své rodiče. Vysvětlujeme jí, že oni se ale musí starat o spoustu dalších dětí a protože to pro ně není snadné, svěřili Jarmilku nám. Jarmilka je šikovná a chápavá, povídá si o tom s námi, ale jednoduché to pro ni určitě není.

Jarmilka teď nastoupila do první třídy a náklady spojené se školní docházkou jsou velké. S manželem jsme se bohužel ocitli ve finanční tísni a nemůžeme jí potřebné školní pomůcky koupit. Proto prosíme o pomoc prostřednictvím Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě