Školní pomůcky pro svědomitou Gabču

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní pomůcky; dar zajišťuje Mall.cz a Sevt.cz

Obrázek daru
Soňa  Miková
Patron příběhu

Soňa Miková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Pracuji jako sociální pracovnice a maminku i její příběh velmi dobře znám. Znala jsem i její rodiče, kteří se snažili svoji dceru vést k tomu, aby dosáhla vzdělání. Gabči maminka teď chce pro své děti to samé. O svoji rodinu se vždy starala a stále stará velice dobře. Bohužel neměla štěstí na partnera, otce svých dětí, a proto je skoro celý život vychovává sama. Gabču znám od malička. Dnes je to už šikovná slečna, která se chce učit a něčeho v životě dosáhnout. Protože se ale maminka potýká s nedostatkem peněz, potřebovala by pomoci s nákupem školních pomůcek. Gabča je velmi svědomitá žákyně a trápí ji, když nemá vše potřebné. Gabča si podle mě pomoc zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,932 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka napsala příběh svojí dcerky Gabči

Jedenáctiletá Gabča je moje chytrá a snaživá princezna. Moc ráda se učí, což je skvělé. Svým dětem totiž dokola říkám, jak důležité je pořádné vzdělání. Gabča navštěvuje dramatický a sportovní kroužek a jako každá holčička má ráda módu a hudbu. Občas odpočívá u sledování různých muzikálů. Moje dcerka je hodně pečlivá a ve svých věcech má ráda pořádek – zvláště pokud jde o pomůcky do školy. Tužky musí být dokonale ořezané a sešity obalené. Já jsem se však bohužel ocitla v situaci, kdy jí potřebné pomůcky do školy koupit nemůžu.

Gabča se narodila do neúplné rodiny. Bydlí se mnou a se svými dvěma sourozenci. Tatínek byl v době jejího narození ve výkonu trestu, což se bohužel zatím nezměnilo. Děti tak vychovávám sama a snažím se jim dopřát maximum. Některé výdaje jsou však nad mé finanční možnosti. Proto doufám a věřím, že se mi díky Patronu dětí a jeho dárcům podaří sehnat školní pomůcky, které moje Gabča potřebuje.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě