Skromná Terezka s vděčností využije školní pomůcky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

balík školních potřeb s aktovkou; dar zajišťuje Tesco a MALL

Obrázek daru
Yvona Voitlová
Patron příběhu

Yvona Voitlová

Rodinná známá

Komentář patrona

Maminku Terezky jsem poznala prostřednictvím organizace na pomoc a podporu rodičů samoživitelů. Vzala jsem ji pod svá křídla a pomáhám jí jasně, cíleně a konkrétním způsobem.

Známe se necelý rok a snažím se jí s přítelem pomáhat např. s nákupy, s placením obědů a něco málo i finanční výpomoc. Myslím, že není třeba se příliš rozepisovat. Maminka se o své dvě dcerky stará vzorně přesto všechno, že jí život zkouší a nemá to snadné.

Vaše pomoc jde správným směrem, a to přímo k Terezce. Má radost z každé drobnosti. Jsou obě skromné, milé a slušné. Děkuji za vaši laskavost.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,874 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Terezka je velmi šikovné děvče, což dokazuje i to, že její školní docházka začala o rok dříve a zvládla ji na výbornou

Jsem maminka dvou holčiček, druhačky Terezky a její roční sestřičky. S malou je to náročnější i co se týká výdajů. Má totiž 97% intoleranci na laktózu, což se značně promítá do nákupu vhodných potravin. Ty jsou o poznání dražší. Vzhledem k pozastavení dávek na bydlení (minulý majitel bytu mi odmítá vystavit vyúčtování, takže nemám, jak výdaje za nájem doložit) se ocitáme ve velmi tíživé situaci.

Nedokážu ušetřit na pořízení potřebných pomůcek a tašky do 2. třídy pro mou šikovnou dcerku. Již do 1. třídy šla s aktovkou z druhé ruky a moc toho nevydržela. Bez vaší pomoci si nedokážu představit její školní docházku a plnění úkolů během hodin. Když jsem byla malá, sama jsem ve škole zažívala dlouhé roky šikanu a nepřála bych to žádnému dítěti, natož svojí vlastní dceři.

Absence pomůcek není pro žádné dítě dobré, byť je nadané a šikovné. Terezky školní docházka začala již o rok dříve. Do školy se moc těšila, což je znát i na jejích výsledcích, které jsou výborné. Jako maminka jsem na ní velice pyšná. Navíc fantasticky kreslí, doufám, že to jednou zužitkuje.

Moc bych chtěla požádat o aktovku a školní pomůcky pro starší dceru, aby se vyhnula nepříjemnostem a ztíženým podmínkám během vyučování. S jistotou mohu říct, že se Terezka k darovaným věcem bude chovat hezky a s hrdostí je využiju.

Předem moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě