Sofince na obědy a svačinky ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v mateřské škole na 6 měsíců

Obrázek daru
Darja  Šimlová
Patron příběhu

Darja Šimlová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou malé Sofinky spolupracuji teprve krátce. Dostala jsem na ně kontakt od pracovnice OSPOD a snažím se jim pomoci s jejich špatnou finanční situací. V době zahájení naší spolupráce neměli finance na potraviny ani jiné důležité potřeby pro své 4 děti. Sofinka je chytrá a zručná dívenka, která navštěvuje mateřskou školu. Aby do ní ale mohla docházet i nadále, musí její rodiče uhradit stravné. Protože si to však nemohou dovolit, obrací se s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,312 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Sofinky, jejíž rodina se nachází ve finanční tísni

Šestiletá Sofinka je moc šikovná. Má ráda vyrábění všeho druhu a baví ji starat se o maličkého brášku. Ráno se také vždycky těší do školky, kde má spoustu kamarádů a je jí tam dobře. Zatím to ale vypadá, že se po Vánocích do školky nevrátí. Rodiče jí totiž nemohou zaplatit obědy ani svačinky.

Sofinka má 3 sourozence a společně se svými rodiči žijí na ubytovně. Maminka pobírá rodičovský příspěvek a tatínek je vedený na úřadu práce. Původně pracoval na farmě, nedávno ale o své zaměstnání přišel. Rodiče tak momentálně zvládnou zaplatit jen to nejnutnější a na stravné ve školce už nezbývá. Pojďme proto Sofince pomoci my.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě