Soničce na kroužek zumby

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek Zumba Kids - 1 hodina týdně do konce roku

Obrázek daru
Markéta Nohejlová
Patron příběhu

Markéta Nohejlová

Soničky trenérka zumby

Komentář patrona

Sonička chodí do mého kroužku už třetím rokem. Její rodina je velmi slušná. Tatínek je zaměstnán a maminka je moc šikovná hospodyňka, jejíž vánoční cukroví už ochutnala skoro celá obec. Sonička je živé a veselé dítě, kterému tanečky a hry v tělocvičně dělají velkou radost. Kroužek zumby v obci funguje už od roku 2010 a mezi rodiči malých dětí je velmi oblíbený. Daná částka pokryje jarní i podzimní část kurzu. Všem děkuji.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,760 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Na pomoc Soničce a její mamince v obtížné životní situaci

Šestiletá Sonička má ráda zumbu. Je to šikovná holčička, kterou tancování moc baví. Na zumbu chodí pravidelně a na každou hodinu se vždycky velmi těší. Byli bychom s manželem rádi, kdyby mohla chodit tančit i nadále, bohužel nám na to v tuto chvíli nezbývají peníze.

Soničku jsme si adoptovali, když jí byly tři měsíce. O pět let později nám zavolali z magistrátu, že se Soničce narodila sestřička. Maminka ji také odložila, proto jsme byli dotázáni, zda bychom se holčičky nechtěli ujmout. Rozhodování bylo jednoduché. Nemohli jsme dopustit, aby každá vyrůstala někde jinde. Přišlo to rychle a neplánovaně a za veškeré naše úspory jsme pořídili výbavu pro miminko.

Ze dne na den jsem se tak ocitla na mateřské dovolené, což pro naši rodinu znamenalo změnu finanční situace. Žijeme na vesnici, v malém domku, na který máme hypotéku. Abychom to všechno utáhli, manžel má dvě zaměstnání.

V současné době bohužel nejsme schopni zajistit Soničce její nejmilovanější koníček, kterým je tancování. Na kroužek zumby chodí od svých 4 let a dost těžce se smiřuje s tím, že by měla přestat. Budeme moc vděční a šťastní, pokud nám pomůžete.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě