Soustředění a kroužek skoků na lyžích pro Adrianku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

sportovní soustředění ve skocích na lyžích a na roční členský příspěvek

Obrázek daru
Gabriela Mechlová, DiS.
Patron příběhu

Gabriela Mechlová, DiS.

pracovnice Odboru sociálních věcí

Komentář patrona

S Adriankou a její rodinou jsem se seznámila při výkonu svého povolání pracovnice sociálně-právní ochrany dětí. Adrianka je milá a přátelská slečna, která se zhruba 2 roky věnuje skokům na lyžích. Pravidelně dochází na tréninky, účastní se závodů i soustředění. Když jí byly tři roky, zemřela po krátkém boji s nevyléčitelnou nemocí její maminka. Od té doby se o ni a její 4 sourozence stará tatínek. Finanční situace rodiny bohužel není příliš dobrá. Potýkají se s finanční nejistotou a nestabilitou, finance často stačí jen na úhradu nákladů spojených s bydlením, školními výdaji a základními potřebami dětí. Momentálně si tatínek nemůže dovolit uhradit skokanské soustředění a úhradu ročních členských příspěvků pro Adrianku, proto se obrací s žádostí o finanční příspěvek na vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek samoživitel vypráví příběh svojí malé skokanky na lyžích

Sedmiletá Adrianka je milá a bystrá holčička, která se už dva roky věnuje skokům na lyžích. Na tréninky se vždycky ohromně těší a každý závod si umí neskutečně užít. Nejedno odpoledne a večer už strávila tím, že mi vyprávěla, co všechno musí na své technice ještě vypilovat. Adrianka je prostě strašně šikovná a cílevědomá a já jsem na ni moc pyšný. Bohužel už ale nejsem schopen uhradit členské příspěvky oddílu, takže hrozí, že v příštím školním roce Adrianka na lyžích skákat nebude.

Adrianku a její sourozence totiž vychovávám sám. V roce 2015 zemřela dětem po nerovném boji se zákeřnou chorobou maminka. Bylo to nejhorší období našeho života, ale neměl jsem moc času na truchlení. Přede mnou totiž stálo 5 dětí, o které jsem se musel postarat. I když se však snažím, aby jim nic nechybělo, občas na něco peníze nezbývají.

A tak se nyní nacházím v situaci, kdy nemám dostatek finančních prostředků na úhradu členského příspěvku skokanskému oddílu ani na letní skokanské soustředění. Po úhradě nájmu, běžných potřeb pro děti a potravin už mi totiž nezbývají téměř žádné finance. A proto moc prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě