Speciální rehabilitace TheraSuit pro Charlottku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

rehabilitační pobyt TheraSuit; dar zajišťuje Neurorehabilitační klinika AXON

Obrázek daru
Bc. Zuzana  Zouharová
Patron příběhu

Bc. Zuzana Zouharová

učitelka ve speciální mateřské škole

Komentář patrona

Charlottku jsem poznala ve speciální školce, kam dochází kvůli svému zdravotnímu postižení. Charlottka žije v plnohodnotné rodině, její rodiče jí věnují svůj veškerý čas i finance. Bohužel má problém s chůzí a je odkázaná na chodítko, po absolvování speciálních rehabilitací TheraSuit se však vždy krásně rozchodí. Rehabilitace jsou ale hodně drahé, proto jim s jejich financováním pojďme společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 15,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svojí Charlottky, která zatím nemůže běhat

Tříletá Charlottka má dva velké sny. Nejprve by se ráda sama postavila na vlastní nožičky. A až se jí to podaří, chtěla by se rozběhnout a běhat s ostatními dětmi. Zatím to bohužel nedokáže, a to mi trhá srdce.

Moje holčička se narodila ve 28. týdnu – to je na příchod na svět příliš brzy. Byla jen malým uzlíčkem, který nebyl o moc větší než moje dlaň. Protože je ale šikovná a statečná, vyrostla z ní krásná slečna. Teď už jí i nám chybí ke štěstí jen to, aby si mohla hrát a běhat venku se zdravými dětmi.

S Charlottkou pravidelně jezdíme na rehabilitační pobyty, po kterých je moje dcerka vždycky o něco pohyblivější. Tyto pobyty, kde hradíme nejen samotné rehabilitace, ale i ubytování, však polykají většinu našich peněz a úspor. Teď bychom byli rádi, kdyby mohla Charlottka absolvovat speciální terapii TheraSuit, která ji vždycky rozpohybuje. Jedná se však o finančně náročnou záležitost. Většinu peněz máme naspořených, stále nám ale chybí 15 000 korun, proto prosíme o pomoc.

Charlottka musí neustále cvičit, nesmí polevit. Pokud by s rehabilitováním přestala, už nikdy by se na nožky nepostavila. Pomůžete nám ji udržet na nohách?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě