Speciální tříkolka pro Beátku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

speciální tříkolku, dar zajišťuje MEDESACARE

Obrázek daru
Anna Raková
Patron příběhu

Anna Raková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Beátku a její maminku znám z lázní, kde jsme spolu absolvovaly pobyt s našimi dětmi. Beátka je usměvavá sedmiletá holčička s opožděným psychomotorickým vývojem. Chtěli bychom, aby se cítila jako zdravé dítě. Jedním z jejích přání je jízda na kole, ale bohužel nemá pro jízdu na kole dostatečně vyvinutou rovnováhu. Jezdit by mohla jedině na speciální tříkolce, která by byla uzpůsobena jejím potřebám. Bohužel rodina nemá tolik prostředků, aby mohla Beátce takovou tříkolku dopřát. Chtěla bych Vás tedy poprosit, zda byste Beátce pomohli splnit její přání. Moc Vám děkuji!

Společně jsme vybrali
celou částku 25,650 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcery Beátky, která trpí opožděným psychomotorickým vývojem

Beátka je naše sedmiletá holčička. Je veselá a usměvavá, ale život se s ní bohužel ani trochu nemazlil. Prodělala několik epileptických záchvatů, které natrvalo poznamenaly její zdraví. Má opožděný psychomotorický vývoj, mentální opoždění a trpí poruchou řeči. Přesto se snažíme s manželem dělat vše proto, aby se její vývoj posunul, a aby jednou mohla dělat všechno, co ostatní zdravé děti.

Řečovou vadu napravujeme na logopedii. Beátka by dále potřebovala zlepšit rovnováhu, koordinaci, chůzi a soustředění, na což bychom jí rádi pořídili speciální tříkolku. Beátka by ráda jezdila na kole, což ještě bohužel nezvládne, ale tříkolka, která by jí byla uzpůsobena, by byla ideální. Procvičovala by nožičky, byla by na čerstvém vzduchu a trénovala by rovnováhu.

Bohužel většina našich peněz jde na Beátčiny logopedie a jiné terapie. Na speciální tříkolku nám peníze nezbývají. Patron dětí nám už jednou pomohl tím, že přispěl Beátce na speciální neurorehabilitační cvičení a doufáme, že nám pomůže i podruhé. Beátka se každým dnem zlepšuje a s tříkolkou udělá ještě větší pokroky. Za jakoukoliv pomoc budeme nesmírně vděčni.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě