Sportovní kroužek a obědy pro Oliverka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

sportovní kroužek, stravné v mateřské škole a příspěvek na aktivity pořádané školkou

Obrázek daru
Dana  Norská
Patron příběhu

Dana Norská

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Oliverkovu maminku znám z pracovního prostředí. Kdysi jsme spolu pracovali na několika projektech. Oliverka i jeho maminku jsem vždycky podporovala, jejich situace se ale rapidně zhoršila maminčiným úrazem hlavy. Mamince nedávno skončila nemocenská, a i když se snaží zapojit do pracovního procesu, přes přetrvávající zdravotní potíže to pro ni není snadné. Její příjmy jsou tak opravdu nízké. Z finančních důvodů proto Oliverek nechodí do sportovního kroužku, maminka má také potíže s úhradou stravného a poplatků školce. Proto se obrátila na Patrona dětí s žádostí o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,750 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Nadaný Oliverek a jeho příběh

Oliverkovi bude zanedlouho 7 let. Hodně času tráví venku, protože má moc rád přírodu. A když zrovna venku prší a je ošklivo, zachumlá se doma do deky a čte si. Kromě čtení už také velmi hezky počítá a řeší různé matematické úkoly. A to pořád ještě chodí do školky. Všechno ho zajímá, pořád se chce učit novým věcem. Je neskutečně nadaný a šikovný.

A proč tak chytré dítě nechodí do školy? Oliverkova maminka prodělala těžký úraz hlavy a už nějaký čas je v péči neurologa a ortopedického lékaře. A protože nemohla s Oliverkem obíhat zápisy do školy a připravovat ho na školní docházku, dostal Oliverek odklad. Do školy se ale moc těší.

Protože se maminka stará o Oliverka sama, má to opravdu těžké. Neustále trpí nedostatkem financí, takže se opakovaně objevují problémy s placením stravného ve školce. Oliverek je navíc aktivní kluk a potřebuje někde vybít svoji energii. Maminka mu ale nemůže platit ani sportovní kroužek. Proto se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí.

Díky příspěvku na úhradu sportovního kroužku, stravného a poplatků školce se Oliverek bude moci zapojit do kolektivu a užije si s kamarády spoustu legrace. A maminka bude s o něco klidnějším srdcem čelit komplikovanému životnímu období. Pojďme jim společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě