Sportovní kroužek pro Jirku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek boxu

Obrázek daru
Kateřina  Trčková
Patron příběhu

Kateřina Trčková

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Jirka je čtrnáctiletý kluk a chodí do 8. třídy. Spolupracuji s ním již čtvrtým rokem v rámci služby Podpora vzdělávání a naši spolupráci oba hodnotíme jako velmi přínosnou. Jirka je přátelský, komunikativní, zvídavý, dobrosrdečný a zodpovědný. Má řadu zájmů, baví ho sport, především pak bojová umění, proto druhým rokem navštěvuje kroužek boxu. Na tréninky se vždy těší. Díky boxu se zlepšila jeho celková fyzická kondice, box má pozitivní vliv i na jeho psychiku. Jirkovi rodiče jsou však nyní v obtížné finanční situaci a nemohou si dovolit Jirkovi platit tréninky na letošní školní rok, proto se na vás obracím s žádostí o finanční podporu.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Jirky, který slaví úspěchy ve svém milovaném sportu

Čtrnáctiletý Jirka má moc rád sport. Zajímá se o bojová umění a už druhým rokem navštěvuje kroužek boxu. Box ho nesmírně baví a podle jeho trenéra má i talent. Na tréninky chodí moc rád, učí se tam disciplíně a pokoře. Bez tohoto sportu si už svůj život neumí představit. Jeho rodiče se však v tuto chvíli nacházejí ve finanční tísni a nemohou Jirkovi kroužek financovat.

Jirka má 5 sourozenců a jeho tatínek bohužel nedávno přišel o práci. Maminka pobírá jen rodičovský příspěvek, takže peněz doma mnoho není. Finančně zvládnou pokrýt jen ty nejnutnější výdaje, na volnočasové aktivity už jim nezbývá. Protože však nechtějí Jirku připravit o jeho milovaný sport, rozhodli se požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě