Sportovní kroužek pro Kubu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek Krav Maga; dar zajišťuje Krav Maga Academy Nymburk

Obrázek daru
Mgr. Tereza  Vlčková
Patron příběhu

Mgr. Tereza Vlčková

pracovnice OSPOD

Komentář patrona

Jsem sociální pracovnice a s rodinou Jakuba pracuji dlouhodobě. Jakubova maminka je samoživitelka, pro kterou je velmi obtížné najít si dlouhodobé zaměstnání. Na výchovu je totiž úplně sama, jen málokdy se může obrátit na širší rodinu, když je potřeba pomoct s hlídáním. Otec se o Jakuba zajímá pouze nárazově a pro matku jsou výdaje spojené s nástupem do 1. třídy opravdu velké. Pomoc od Patrona dětí s úhradou kroužku by rodině, ale především Jakubovi velmi pomohla.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby mohl Kuba chodit na kroužek Krav Maga, na který maminka nemá peníze

Sedmiletý Kubík letos v září nastoupil do první třídy. Doma bydlí jen s maminkou, protože otec o něj projevuje zájem jen občas. Jednou se neozval celé tři roky. To je samozřejmě pro finanční situaci rodiny značně vytěžující. Čas od času pomůže babička, ta ale také nemá moc peněz nazbyt.

I přesto Kubík neztrácí elán do života a prozradil mamince, že by se mu moc líbilo chodit na kroužek Krav Maga. Tam by si mohl dvakrát týdně zacvičit a zapojit se do kolektivu ostatních sportovců. Navíc by se naučil, jak vypadá sebeobrana a jak si nenechat nic líbit.

Mamince se také Kubův nápad líbí, ráda by měla doma silného a zdravého kluka. Proto moc doufá, že jí společně pomůžeme se zaplacením sportu, na který jí bohužel v rodinném rozpočtu nezbývají prostředky.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě