Sportovní kroužek pro pohodáře Míšu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

sportovní kroužek - kickbox

Obrázek daru
Pavlína  Lánská
Patron příběhu

Pavlína Lánská

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Míša je milý a hodný kluk, který se už od přípravné třídy kamarádí s mým synkem. Jsou nejlepší kamarádi. Loni společně chodili na kickbox, který oba moc baví. Míšovi tento sport pomáhá posílit tělo po dlouhé a náročné nemoci, která mu nějaký čas zabraňovala se téměř jakkoli hýbat. Pro Míšu je každý trénink nesmírně náročný, když ale vidí, jak jeho tělo sílí a znovu ho začíná poslouchat, nechce se cvičením přestat. Rodina si však v tuto chvíli nemůže dovolit kroužek dále financovat, proto prosí o pomoc vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,690 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Míši, který se po dlouhé nemoci učí znovu ovládat své tělo

Devítiletý Míša byl prvních šest let svého života úplně zdravý. Jednoho dne ale náhle ochrnul. Následovalo kolečko vyšetření, kde se ukázalo, že má boreliózu a parainfekční myositidu, která se projevuje výraznou bolestí lýtkových svalů. Právě ta způsobila, že Míša nemohl chodit. Dnes má za sebou mnoho rehabilitací, a i když ho pohyb hodně bolí, poctivě a intenzivně cvičí.

V loňském roce začal chodit do kroužku kickboxu, který mu moc pomohl. Tréninky jsou zaměřené na posílení svalů celého těla, a to pod dohledem odborníků. Na kroužku nabral sílu a kondici a poznal trošku jiný kolektiv svých vrstevníků. Maminka by proto byla ráda, kdyby do kroužku mohl docházet i nadále. Protože si ale takový výdaj nemůže dovolit, rozhodla se požádat o příspěvek Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě