Sportovní kroužek pro Sandru

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek kick boxu na celý rok

Obrázek daru
Monika  Blahovcová
Patron příběhu

Monika Blahovcová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Rodiče malé Sandry znám již mnoho let. Jsou to slušní a milí lidé, kteří se dobře starají o své tři děti. Dělají vše pro to, aby byly děti šťastné, bohužel však mají malé příjmy, což způsobuje, že na některé věci doma nejsou peníze. Sandra je veselé a milé děvče, které se potýká s onemocněním ledvin, dnes už je však její stav výrazně lepší než v minulosti. Lékaři jí doporučují hodně pohybu a Sandra by nejraději chodila do kroužku kick boxu, který navštěvuje její starší bráška. Protože si ale rodiče úhradu kroužku nemohou dovolit, obracím se s prosbou o příspěvek na vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Sandry, které sport pomáhá překonávat motorické opoždění

Šestiletá Sandra se narodila s poruchou ledvin, které nepracují tak, jak mají. Mnohokrát proto byla hospitalizovaná v nemocnici, vždycky ale zabojovala a všechny potíže překonala. Dnes už je její stav o dost lepší, jen se musí hodně hýbat a cvičit. Protože totiž byla často nemocná a oproti jiným dětem hodně spala a ležela v posteli, začala chodit až ve svých dvou letech.

Aby tak motoricky dohnala své vrstevníky, musí intenzivně cvičit. A v tom je jí velkou inspirací její starší bráška, který navštěvuje kroužek kick boxu. Bráška trénuje i doma a Sandra ho sleduje skoro jako zhypnotizovaná. Nedávno proto přišla za maminkou s tím, že by chtěla do kroužku kick boxu taky chodit. Maminka se o tom šla poradit se Sandřiným lékařem, který proti tomu nic nenamítal. Kick box je totiž výborný sport na posílení celého těla a procvičování koordinace.

Problém je však v tom, že si rodiče nemohou dovolit kroužek financovat. Mamince nedávno skončila rodičovská dovolená a zatím se jí nepodařilo najít si práci. Tatínek pracuje jako uklízeč a jeho příjem je nízký. Jejich tři děti doma ani ve škole nestrádají, jen na volnočasové aktivity občas nezbydou peníze. A protože si teď Sandra nepřeje nic jiného než kroužek kick boxu, prosí rodina o pomoc s jeho financováním.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě