Sportovní kroužky pro Honzíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek házené a florbalu

Obrázek daru
Alena  Kuňáková
Patron příběhu

Alena Kuňáková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Honzíka znám od narození. Je to hodný a přátelský kluk, který pořád sportuje, nesedí za počítačem jako ostatní děti jeho věku. Jeho maminka je na výchovu sama. Její bývalý manžel je ve vězení a nadělal plno dluhů. Neplatí výživné a Honzíkova maminka všechno ze svého jednoho platu sotva utáhne. Peníze na synovy sportovní aktivity jí nezbývají. Byla bych vám moc vděčná za jakýkoliv příspěvek. Kdyby se s pomocí Patrona dětí zaplatil Honzíkův kroužek, měla by jeho maminka o starost méně. Mockrát vám děkuji.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Honzíka, který nadevše miluje sport

Zatímco jiní chlapci sedí u počítače a hrají hry, jedenáctiletý Honzík miluje sport. Od první třídy hraje házenou a florbal a nedokáže si bez těchto kroužků představit život. Sport mu přináší samé dobré věci. Získal sebevědomí, váží si svých spolužáků, cení si týmu a nechává se inspirovat svými trenéry. Je to zkrátka správný kluk, ale doma to bohužel tak růžové není.

Jeho maminka se právě rozvedla a je na výchovu Honzíka dočista sama. Jeho otec je ve vězení, neplatí výživné a nadělal spoustu dluhů, které jeho maminka musí splácet. Snaží se šetřit každou korunu, aby zaplatila Honzíkovi a sobě běžné potřeby, ale bohužel jí nezbývá ani na Honzíkovy sportovní kroužky, ani na pořízení sportovních pomůcek a výstroje.

Rodina prochází opravdu těžkou zkouškou a Honzíkova maminka se snaží dělat všechno pro to, aby Honzík nestrádal. Věří, že společně jednou tuto krizi překonají, ale zatím to vypadá tak, že Honzík bude muset kvůli finanční tísni rodiny milovaného sportu zanechat. Ale protože ví, jak důležitý sport pro Honzíka je, rozhodla se jeho maminka požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě