Sportovní výbava pro tenistu Vaška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

sportovní výbavu na tenis; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Marcela  Fritschková
Patron příběhu

Marcela Fritschková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Vaška a jeho rodinu znám už dlouho a myslím, že jsme dobří přátelé. Vašek je šikovný kluk, který má moc rád tenis. Často hraje ve škole, kde si vždy půjčí i raketu. Vlastní bohužel nemá, protože na ni doma nejsou peníze. Věřím však, že se díky Patronovi dětí podaří získat dost finančních prostředků na to, aby mohl mít Vašek nejen vlastní raketu, ale také poprvé v životě pořádné sportovní oblečení.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,239 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Vaška, který úplně propadl tenisu

Třináctiletý Vašek má moc rád tenis. Zatím ho může hrát jen ve škole a s vypůjčeným vybavením, sní však o tom, že jednou bude mít vlastní raketu. Zatím na ni v rodinném rozpočtu bohužel nejsou peníze.

Vaškovi rodiče se starají dohromady o 5 dětí, další 2 jsou již dospělé. Mají se tak co otáčet, aby to finančně zvládli. Maminka je momentálně na rodičovské dovolené s nejmladší dcerkou a tatínek pracuje jako výpravčí. Oba se moc snaží, ale z jednoho příjmu a rodičovského příspěvku zvládnou poplatit jen to nejnutnější. Na nic dalšího peníze nezbývají.

Protože si ale přejí, aby byl jejich syn šťastný a mohl se věnovat tenisu nejen ve škole, ale i mimo ni, rozhodli se požádat prostřednictvím Patrona dětí o pomoc s pořízením sportovního vybavení na tenis. Pokud se podaří potřebnou částku vybrat, bude Vašek nejšťastnějším klukem pod sluncem.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě