Standovi na fotbalové soustředění

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní fotbalové soustředění a fotbalový kemp

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

předsedkyně spolku Daveláček

Komentář patrona

Standova maminka se poté, co při tragické dopravní nehodě zemřel její přítel, stala klientkou našeho spolku Daveláček. Dodávám jí hlavně psychickou podporu a koordinuji, co kde shánět a platit. Maminka se během minuty ocitla sama na 4 děti, bez peněz. Se svým ročním synem je na mateřské dovolené, k tomu si v lednu 2018 přibrala podnikání v soukromé školce, kde se zadlužila kvůli rekonstrukci sociálního zařízení. Peněž tak v rodině mnoho není. Její Standa je hyperaktivní kluk, který nejraději běhá venku. Jakmile ale přijde domů, čeká ho tam plačící maminka. I když je teď hodně nešťastná, o děti se výborně stará – mají navařeno i uklizeno – jen je nyní sama v pozici, kdy potřebuje oporu. Standa miluje fotbal a rád by se zúčastnil letního fotbalového soustředění a kempu, na který maminka nemá peníze. A proto společně žádáme o pomoc u Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Standy, který ze všeho nejvíc miluje fotbal

Standa je devítiletý kluk, který nadevše miluje fotbal. Hraje už dva roky a strašně moc ho to baví. Vybije tam svoji energii, díky čemuž je pak klidnější a lépe se mu spí. U nás doma bohužel panuje smutná atmosféra a Standa to samozřejmě vnímá.

Kromě Standy mám ještě další 3 děti, o které se starám sama. V srpnu loňského roku totiž zemřel můj přítel, otec mého nejmladšího dítěte, což bylo pro všechny moc těžké. Společně to zvládáme, snažíme se být silní. Stín tragédie je ale pořád s námi.

Naše finanční situace je bohužel špatná. Díky Patronovi dětí a jeho dárcům však může Standa chodit do kroužku fotbalu, za což je moc rád. V létě ho čeká soustředění a fotbalový kemp, což si ale v žádném případě nemohu dovolit financovat. Proto jsem se opět obrátila na vás s žádostí o pomoc. Standa je při fotbalu opravdu šťastný, nechci ho o něj připravit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě