Standovi na fotbalový kroužek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek fotbalu na školní rok 2018/2019 a zimní fotbalové soustředění

Obrázek daru
Jiřina  Šálková
Patron příběhu

Jiřina Šálková

terénní pracovnice a školitelka spolku Daveláček

Komentář patrona

Standova maminka se poté, co zemřel její přítel, stala klientkou našeho spolku Daveláček. Dodávám jí hlavně psychickou podporu a koordinuji, co kde shánět a platit. Teď je v rodině velmi smutná a tíživá situace, kterou samozřejmě vnímají i děti. Standa je aktivní kluk, který nejraději běhá venku. Jakmile ale přijde domů, čeká ho tam plačící maminka. I když je teď hodně nešťastná, o děti se výborně stará – mají navařeno i uklizeno – jen je nyní sama v pozici, kdy potřebuje oporu. Standa miluje fotbal a rád by i nadále chodil do fotbalového kroužku. Na chvíli by tak mohl uniknout smutné atmosféře doma a užil si sport, který má nejraději.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh sportovce Standy, jehož rodina se snaží vyrovnat s tragédií

Standa je devítiletý kluk, který nadevše miluje fotbal. Hraje už dva roky a strašně moc ho to baví. Vybije tam svoji energii, díky čemuž je pak klidnější a lépe se mu spí. U nás doma teď bohužel panuje hodně smutná atmosféra a Standa to samozřejmě vnímá.

Kromě Standy mám ještě další 3 děti, o které se starám sama. V srpnu letošního roku totiž zemřel můj přítel, otec mého nejmladšího dítěte, z čehož jsem se ještě nevzpamatovala. Je to příliš čerstvé. Vím však, že si nemůžu dovolit se zhroutit – děti mě potřebují a musím tady pro ně být.

Naše finanční situace je teď hodně špatná. Začal nový školní rok a na mě se hrne hromada poplatků s tím spojených. Byla bych moc ráda, kdyby Standa pokračoval v kroužku fotbalu a mohl se zúčastnit zimního soustředění. Věnoval by se tak nadále tomu, co miluje a co mu přináší radost. Já si ale teď takový výdaj nemůžu dovolit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě