Stanleymu na doplatek na invalidní vozík

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příspěvek na invalidní vozík, dar zajišťuje HELP CENTRUM s.r.o.

Obrázek daru
Anna Erbenová
Patron příběhu

Anna Erbenová

lékařka

Komentář patrona

Stanleyho znám už od narození. Byl těžce nedonošený po těžkém předčasném porodu, který byl zakončen císařským řezem. Vážil jen 970 gramů a nedalo se vůbec předvídat, jak to všechno dopadne. Má diagnostikovanou dětskou mozkovou obrnu. Má postiženou levou ručku, je schopen lézt jen po kolenou a kvůli zkráceným šlachám na nohou není schopen chůze. Postaví se pouze s oporou, ale je schopen stát jen na nártech nebo na špičkách. V budoucnu ho čeká operace prodloužení šlach, ale bude se moci pohybovat převážně na invalidním vozíku. Jeho matka je obdivuhodná a musím ji opravdu pochválit. Pomoc je zde opravdu na místě. Pomozte jim prosím, jak můžete.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,114 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého syna Stanleyho, který trpí dětskou mozkovou obrnou

Můj syn Stanley se bohužel narodil předčasně a tři dny po porodu měl krvácení do mozku. Následovala spousta vyšetření, bála jsem se, že ho lékaři nezachrání. Naštěstí se z toho Stanley dostal, ale bohužel s trvalými následky. Má dětskou mozkovou obrnu a řadu dalších zdravotních postižení.

Dnes je mu pět a půl roku a je schopen se pohybovat pouze po kolenou. Dále má postiženou levou ručičku, která je ohnutá směrem k předloktí tak, že se sám neoblékne. Má zkrácené šlachy na nohou, takže není schopen chůze a postaví se pouze s oporou. Po operaci šlach se nám snad podaří ho pomocí rehabilitace rozchodit, ale zatím je na nás naprosto závislý. Protože roste, potřeboval by invalidní vozík. Nemůžu ho vozit pořád v dětském kočárku.

Bohužel veškeré peníze dávám na Stanleyho léčbu a na invalidní vozík se mi nedaří našetřit. Na svůj kočárek je už ale opravdu velký a vidím, jak moc je mu nepohodlný. Nějaké peníze našetřené máme, ale část pořád chybí, proto bych ráda požádala o příspěvek Patrona dětí. Za jakoukoliv pomoc pro mého synka budu moc vděčná. Moc ji potřebujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě