Starostlivé Denisce na pořádnou postel

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová

sociální pracovnice sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi

Komentář patrona

Deniska je čtyřletá holčička, která žije v pronajatém bytě se svojí maminkou a mladší sestrou. Nedávno se společně přestěhovaly do nového města, kde nikoho neznají, a tak si zvykají na nové prostředí. Byt, ve kterém bydlí, je zatím téměř nevybavený, protože si maminka nemůže dovolit nakoupit nábytek. Zatím totiž žije jen z rodičovského příspěvku. Zažádala si však o příspěvek na bydlení a dávky hmotné nouze a čeká na vyjádření. Pomozme jí nyní s pořízením postele pro Denisku, která zatím spí na matraci na zemi.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,824 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své rodiny

Jsem maminkou dvou malých cácorek, čtyřleté Denisky a dvouleté Leontýnky. Je to teprve chvíle, co jsme se společně přestěhovaly do nového bytu 1+1, který je nyní naším domovem. Předtím jsme bydlely u mých rodičů, což mi umožnilo našetřit si nějaké peníze a najít si bydlení. S tím mi hodně pomohla kamarádka.

Z nového bytu mám velkou radost, mrzí mě však, že ho zatím nemůžu vybavit vším potřebným. Mým jediným příjmem je totiž rodičovský příspěvek. Mám ale zažádáno o příspěvek na bydlení a dávky hmotné nouze a čekám, zda mi budou přiděleny.

Deniska, která má moc ráda svoji mladší sestřičku a hodně se jí věnuje, nyní potřebuje postel, kterou jí však nemůžu pořídit. Proto vás moc prosím o pomoc. Zatím spí na matraci na zemi. Předem vám moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě