Stelince na doučování angličtiny

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

doučování anglického jazyka; dar zajišťuje ABC Simple English

Obrázek daru
Mgr. Marta  Jalowiczorzová
Patron příběhu

Mgr. Marta Jalowiczorzová

učitelka angličtiny

Komentář patrona

Stelinku učím již několik let anglický jazyk. Protože reaguje pomaleji než ostatní žáci a potřebuje učivo dovysvětlit, vyžaduje při studiu individuální přístup. V hodině není možné se neustále vracet k tématu, které už všichni ostatní chápou. Angličtina je pro Stelinku opravdu obtížná. Individuální výuka jí pomůže přesně tam, kde to nejvíc potřebuje – lépe se zorientuje v gramatických jevech, které už zná, a bude mít dostatek času a prostoru na to, aby se naučila jevy nové.

Společně jsme vybrali
celou částku 10,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Stelinky, které potíže s angličtinou snižují sebevědomí

Stelinka je veselé děvče, které se často a rádo směje. Nejraději pobíhá venku s kamarády, jezdí na kolečkových bruslích a na kole. Moc ráda také plave a zpívá, samozřejmě ne ve stejný okamžik. To by asi nedopadlo dobře.

Stelinka chodí do 6. třídy, učení jí však dělá potíže. Nejvíce bojuje s anglickým jazykem. Problémy s učivem mají samozřejmě vliv na její sebevědomí – Stelinka si vůbec nevěří. Špatné studijní výsledky ji sráží víc a víc, je už hodně nešťastná. Moc bych si přála, aby se jí ve škole víc dařilo, proto bych jí ráda dopřála individuální doučování angličtiny. Moje finanční situace mi však neumožňuje jí ho zaplatit.

Stelinku mám už od malička v pěstounské péči. Její matka žije v Polsku, kde si založila novou rodinu. Svoji dcerku si občas vezme na víkend, Stelinka tak má alespoň šanci trávit nějaký čas s malou sestřičkou.

Snažím se ze všech sil, abych Stelince vybudovala hezký a bezpečný domov, není to ale jednoduché. Stelinka je citlivá, všechno vnímá hodně intenzivně. Teď bych si moc přála, aby se z ní stala sebevědomá mladá slečna, která se nebude neustále podceňovat. Když bude mít díky doučování lepší výsledky ve škole, bude si víc věřit a určitě bude šťastnější.

P. S. Jméno dítěte není skutečné, náš příběh ale skutečný je.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě