Štěpánce a Lukáškovi na plenky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky, hygienické ubrousky a kojeneckou výživu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Václav  Hovorka
Patron příběhu

Mgr. Václav Hovorka

sociální pracovník

Komentář patrona

Děti znám prostřednictvím spolupráce s jejich otcem. Zdá se, že se jim dostává slušné výchovy a dostatku rodinné lásky. Celá rodina však denně čelí materiální tísni. Otec se potýká s četnými zdravotními problémy a je v invalidním důchodu, matka je na mateřské dovolené. Rodina v minulosti řešila potřeby pro okamžité materiální zaopatření dětí půjčkami, a tak skončila v insolvenci. Tu ale momentálně poctivě splácí. Rodiče se o děti starají vzorně, avšak nedostatek peněz se negativně podepisuje na zdravotním stavu otce, který veškeré záležitosti řeší. Děti sice nehladoví, jsou ošacené, ale jejich největším luxusem a výdobytkem je zaplacená škola v přírodě.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,218 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh své rodiny

Naše rodina je opravdu velká – s manželkou máme 5 dětí. Není to vždycky jednoduché, ale jsme rádi, že je máme. Děti jsou naší radostí. Nejmladším členem naší rodiny je devítiměsíční Štěpánka, kterou jako oko v hlavě střeží náš tříletý Lukášek. Je to naše skvělá dvojka.

Já se potýkám s vleklými zdravotními problémy a jsem v invalidním důchodu. Nemůžu proto vydělávat tolik peněz, kolik by bylo potřeba. Manželka je na mateřské dovolené se Štěpánkou. Potýkáme se také s insolvencí, která nám potrvá až do roku 2021. Už aby to bylo za námi. Po zaplacení všech nezbytných výdajů už nám nezbývá skoro nic. Žijeme pod hranicí životního minima.

Někdy je pro nás obtížné zajistit svým dětem vše potřebné. Proto bych rád poprosil o příspěvek na plenky pro Štěpánku i Lukáška a také na kojeneckou výživu pro Štěpánku. Moc by nám to pomohlo a za ušetřené peníze bychom mohli starším dětem nakoupit třeba potřeby do školy. Věřím, že časem budeme schopni zase všechno zvládat sami, jen musíme přečkat těžké období. Děkujeme všem, kteří pomáhají.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě