Štěpánkovi na kočárek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětský kočárek; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
PhDr. Simona  Sedláčková MSc.
Patron příběhu

PhDr. Simona Sedláčková MSc.

ředitelka a terapeutka Centra pro rodinu PSS a klinické adiktologie, z.ú.

Komentář patrona

Štěpánka a jeho maminku znám z Centra pro rodinu PSS a klinické adiktologie, kde se věnujeme rodinnému poradenství. Maminka pochází ze složitých rodinných poměrů. Její matka se lečí s psychiatrickou poruchou, sourozenci jsou zdravotně postižení. Maminka se o Štěpánka stará sama. Chvíli pobývali v azylovém domě, teď však bydlí v novém podnájmu. Štěpánek by potřeboval nový kočárek, protože ten stávající je prasklý a má zničená kolečka. Maminka ho totiž pořizovala z třetí ruky, takže jí dlouho nevydržel. Protože ji ale stěhování finančně vyčerpalo, na nový kočárek už nemá peníze. Proto se rozhodla svěřit se se svým příběhem Patronu dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,440 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka nemá dostatek peněz na kočárek

Roční Štěpánek zatím moc starostí nemá. Žije s maminkou, která ho miluje a která mu zařizuje nový a krásný domov. Nějaký čas spolu bydleli v azylovém domě, ale maminka dokázala najít nový podnájem, takže cesta k lepší budoucnosti mohla začít.

Maminka je zatím na rodičovské dovolené a ne vždy jí na vše potřebné zbydou peníze. Aktuálně by pro Štěpánka potřebovala nový kočárek, protože se ten starý rozpadá. Pořizovala ho z třetí ruky, už značně opotřebovaný, a doba, po kterou ještě bude sloužit, se počítá v řádu dní.

Protože není v jejích finančních možnostech pořídit Štěpánkovi nový kočárek (a z důvodu předchozí negativní zkušenosti se obává nakupovat v bazaru), obrátila se s žádostí o příspěvek na vás. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě