Štěpánkovi na školní pomůcky a boty na tělocvik

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní pomůcky a boty na tělocvik; dar zajišťuje Sevt.cz a Mall.cz

Obrázek daru
Gabriela  Štěrbová
Patron příběhu

Gabriela Štěrbová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Štěpánkova maminka je sama na 3 děti. Nedávno jí skončila rodičovská dovolená, protože se jí ale ještě nepodařilo najít si práci, je momentálně vedená na úřadu práce a pobírá dávky hmotné nouze. Z těch jí však po úhradě toho nejnutnějšího nic nezbyde, takže nemá peníze na nákup školních pomůcek pro Štěpánka. Rozhodla se proto s mojí podporou požádat o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,254 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Štěpánka, který bydlí s maminkou a dvěma brášky na ubytovně

Desetiletý Štěpánek je nejstarší ze tří dětí. Rád hraje fotbal a baví ho také studium anglického jazyka, v tom opravdu vyniká. Angličtinu aktivně používá a moc by si přál ji jednou studovat v zahraničí.

Štěpánek bydlí s maminkou a dvěma mladšími brášky v městské ubytovně. Bývaly ale doby, kdy měli opravdový domov. Protože se však jednalo o nezkolaudovaný byt, o čemž maminka nevěděla, jednoho dne je z něj majitel prostě vyhnal. Rodina tak chvíli žila v charitním ubytování pro svobodné matky, odkud se po půl roce přestěhovali na současnou ubytovnu.

Mamince nedávno skončila rodičovská dovolená a hledá si práci, zatím se jí ale nedaří. Bohužel tak nemá dostatek peněz na to, aby Štěpánkovi pořídila školní pomůcky a boty na tělocvik. Pojďme jí proto pomoci. Štěpánek si zaslouží mít ve škole vše potřebné.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě