Stravné a kroužek her pro Patrika

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v mateřské školce březen-červen a kroužek v DDM na jedno pololetí

Obrázek daru
Lenka Bouška
Patron příběhu

Lenka Bouška

sociální pracovnice

Komentář patrona

Patrika a jeho maminku znám už pár let. Patrikova maminka ušla velký kus cesty, který nebyl zrovna lehký. Obdivuji, že dokázala překročit své vlastní stíny, a jak pevně si stojí za svým rozhodnutím žít plnohodnotný život a postarat se o své děti. Musí splácet nemalé dluhy, takže jí nezbývají peníze na zaplacení stravného či kroužků pro syna. Patrika je hodný kluk, který jí se vším doma pomáhá a dokáže ji velice pevně obejmout. Myslím, že si zaslouží finanční pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,559 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého rodiny a svého syna Patrika

Vychovávám dva syny, staršího Patrika a maličkého Sebíka. Snažím se také získat do péče svého třetího syna, Mirečka. Řeším teď následky svého minulého života. Snažím se žít plnohodnotný život, splácím vysoké dluhy a na živobytí nám tudíž moc peněz nezbývá.

Mám ale velké štěstí, že mi pětiletý Patrik se vším tak pomáhá. Nemohu mu dopřát hračky nebo sladkosti, ale je to chápající a skromný kluk, který vždycky přiloží ruku k dílu a umí mě rozesmát, když na mě padne smutek. Přála bych si mu dopřát to, co jiné děti považují za samozřejmost, například stravné ve školce a kroužek her, kam by Patrik moc rád chodil.

Patrik potřebuje ve školce jíst, aby měl dost sil na hraní a na učení. A kroužek her má moc rád, protože tam má kamarády a moc ho to tam baví. V naší finanční situaci mu ale ani jedno dopřát nemohu. Žádám proto o pomoc Patrona dětí a za jakýkoliv příspěvek na Patrikovy obědy a kroužek moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě