Stravné pro školkáčka Vašíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné ve školce na celý rok

Obrázek daru
Jana Krčmářová
Patron příběhu

Jana Krčmářová

pracovnice OSPOD

Komentář patrona

Vašíka a jeho dvě sestry znám už od jejich narození. Jako sociální pracovnice totiž spolupracuji s jejich maminkou. Ta se vždy snažila zlepšit svoji složitou finanční situaci např. krátkodobými brigádami. O děti se velmi dobře stará a to po všech stránkách. Má je nesmírně ráda a dokazuje to i tím, jak dobře je vychovává. Finančně to pro ni ale není snadné. Otec Vašíkových sester neplatí výživné a jeho dluh už dosáhl cca 120 000 korun. Vašíkův otec posílá alimenty jen občas. Maminka si nyní nemůže dovolit uhradit svému synkovi obědy ve školce, proto se s mojí podporou rozhodla požádat o pomoc vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 8,610 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Vašíka, který se už moc těší do školky

Tříletý Vašík je zvědavý a učenlivý chlapeček, který se nemůže dočkat, až poprvé vyrazí do školky. Společnost mu v ní budou dělat jeho dvě sestřičky, Eliška a Terezka, které má nejraději na světě. Ony ho s radostí učí vše nové a nedají na něj dopustit. Aby ale Vašík mohl do školky nastoupit, musí maminka vyřešit, jak mu zaplatí obědy.

Maminka se o své 3 děti stará sama. Vašíkův tatínek občas pošle výživné, jinak se ale o syna nezajímá. Otec holčiček je ve vězení a na výživném mamince dluží už kolem 120 000 korun.

Vašík by měl v září spolu se svými sestřičkami začít chodit do školky, což mamince umožní nastoupit do práce, kterou už má zajištěnou. Pokud ale Vašíkovi nezaplatí obědy, do školky ho nevezmou, což ohrozí její nástup do zaměstnání. Pojďme jí proto s úhradou obědů pro Vašíka společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě