Stravné a školkovné pro Gustíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné a školné v mateřské škole na 7 měsíců

Obrázek daru
Jana  Škaloudová
Patron příběhu

Jana Škaloudová

pracovnice v sociálních službách

Komentář patrona

Gustíkovu rodinu znám z výkonu své profese. Spolupracuji s ní téměř rok a musím říct, že rodiče jsou velmi snaživí, bohužel se jim nedaří finančně zajistit své děti. Maminka je na rodičovské dovolené a tatínek je aktuálně nezaměstnaný. Rodina bydlí na vesnici, kde je velmi špatná dopravní obslužnost, což tatínkovi hledání práce komplikuje. Dojíždět na směny je pro něj v tuto chvíli nemožné. Protože na tom rodina není finančně dobře, rozhodla se maminka požádat o pomoc Patrona dětí s úhradou školkovného a stravného pro Gustíka.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,572 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Gustíka, jehož rodina se nachází ve finanční tísni

Čtyřletý Gustík je podle slov své maminky „živel“. Pořád někde pobíhá, skáče, neustále něco vymýšlí a v klidu je snad jen ve spánku. Chodí do školky, kde je moc rád. Líbí se mu aktivity, které tam s kamarády a paní učitelkou podniká, a tak někdy nemůže ani dospat, jak moc se do školky těší.

Gustík bydlí s rodiči a dvěma sourozenci v pronajatém bytě. Tatínek bohužel přišel o zaměstnání, v současné době je proto na úřadu práce. Aktivně si hledá práci, komplikací je však i dojíždějí do nejbližšího města. Z vesnice, kde rodina bydlí, totiž jezdí jen jeden autobus za celé dopoledne, a auto rodina nemá. Tatínek ale ve svém úsilí nepolevuje. Maminka je na rodičovské dovolené.

Finanční situace rodiny není veselá, proto se maminka rozhodla požádat o pomoc s úhradou školkovného a stravného ve školce pro Gustíka. Pojďme jim přispět a pomoci překonat obtížné životní období.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě