Stravné a školné ve školce pro sestřičky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školné a stravné ve školce na červen 2018 (pro 2 děti)

Obrázek daru
Lenka Volfová
Patron příběhu

Lenka Volfová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Elišku i Terezku znám od jejich narození. Jejich maminka se jim vždy snažila dopřát vše, co mohla, nyní se jí ale nedaří po finanční stránce. Nemá na zaplacení školného a stravného ve školce na červen, proto požádala o pomoc. Pro obě holčičky je pobyt ve školce velmi důležitý. Jsou totiž hodně závislé na mamince, nedůvěřivé vůči ostatním lidem, špatně se začleňují do kolektivu. A školka je ideální místo, kde se mohou naučit komunikovat a vycházet s ostatními dětmi. Rovněž tam třeba zjistí, že svět je místo, kde se nemusí pořád všeho bát.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,876 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Jsem mladou maminkou pětileté Elišky, čtyřleté Terezky a dvouletého Vašíka. Vždy jsem si pro ně přála krásný a spokojený život, osud mi však cestu hodně zkomplikoval. Od otce mých dcer jsem musela odejít, protože mě fyzicky týral. Otec mého syna se zase rozhodl, že nejlepší způsob, jak naložit s výplatou, je celou ji propít. S takovým člověkem jsem nemohla žít.

A tak jsem na své děti zůstala sama. Miluji je, ale není to jednoduché. Naše rodina se nyní dostala do finanční tísně a já zvládám poplatit jen nejdůležitější věci.

Teď si bohužel nemohu dovolit zaplatit školné a obědy ve školce pro svoje dcerky, proto jsem se rozhodla požádat o pomoc. Školka je pro Elišku s Terezkou moc důležitá. Moje holčičky jsou totiž velmi bojácné a mají potíže s důvěrou v jiné lidi. Za dobu, co jsou ve školce, se to ale hodně zlepšilo a myslím, že tam jsou i rády. Proto jim chci dát možnost ji dále navštěvovat.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě