Stravné ve školce pro Klárku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v mateřské škole na 3 měsíce

Obrázek daru
Bc. Veronika  Zajícová
Patron příběhu

Bc. Veronika Zajícová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Klárku a její starší sestřičku Elišku znám z výkonu svého povolání sociální pracovnice. S jejich maminkou dlouhodobě spolupracuji a vím, že veškeré své úsilí vkládá do toho, aby dcerám vytvořila stabilní a bezpečný domov. Není to pro ni však snadné, velmi ji omezuje její finanční situace. Nyní si nemůže dovolit hradit Klárce stravné ve školce, protože částka je vzhledem k rodinnému rozpočtu příliš velká. Klárka chodí do školky ráda, mezi vrstevníky se jí moc líbí, pojďme jí proto na stravné ve školce přispět.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,196 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého malého školkáčka

Tříletá Klárka je moje malá skokanka. Neustále totiž někde poskakuje a pobíhá, když na ni ale náhodou přijde únava (což se moc často nestává), spokojí se se skládáním lega nebo se sledováním pohádky Tlapková patrola.

Klárka chodí ráda do školky, mezi svými vrstevníky se cítí moc dobře. Ve školce je společně se svojí starší sestřičkou Eliškou a je třeba dodat, že holky tvoří skvěle sehraný tým. Aktuálně ale hrozí, že Klárka bude muset docházku do školky ukončit.

I když se svým dcerkám snažím zajistit vše potřebné, není to pro mě snadné, protože na tom finančně nejsem dobře. Potýkám se se zdravotními problémy, takže jsou i mé pracovní možnosti dost omezené, proto si teď nemohu dovolit úhradu stravného ve školce. Na pomoc manžela se bohužel spolehnout nemůžu, protože je aktuálně ve výkonu trestu odnětí svobody.

Protože je však školka pro Klárku moc důležitá, rozhodla jsem se dát na radu své sociální pracovnice a požádat o příspěvek Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě