Stravné ve školce pro malého Mirečka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné ve školce na 7 měsíců

Obrázek daru
Veronika  Poulová
Patron příběhu

Veronika Poulová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Mirečkovou rodinou spolupracuji jako sociální pracovnice již dva roky. Mireček je sympatický aktivní chlapec, který nejraději jezdí na kole. Moc se těší do první třídy. Rodina je ve finanční nouzi a Mirečkova maminka, ačkoliv si našla práci na zkrácený úvazek, nedokáže proplatit všechny výdaje spojené s Mirečkovou mateřskou školkou. Jako předškolák má docházku povinnou a stravu taktéž, na tu ale nezbývají peníze. Maminka se tedy rozhodla obrátit se s žádostí na Patrona dětí a velmi by se jí ulevilo, kdyby jí Patron dětí pomohl obědy uhradit.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,084 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Mirečka, jehož maminka se ocitla v těžké životní situaci

Předškolák Mireček je nejraději venku s kamarády, vůbec nejraději jezdí na kole. Třebaže trpí od narození atopickým ekzémem a silným astmatem, tak ho nic nezastaví. Do školky chodí rád, s kamarády ven ještě raději a moc se těší na nástup do první třídy.

Mirečkova maminka se bohužel dostala do těžké situace, kdy zůstala na čtyři děti dočista sama. Je v rozvodovém řízení a její muž naplatí alimenty na dvě nejstarší děti, rodina je tudíž ve finanční tísni a chybí peníze na zaplacení Mirečkových obědů ve školce.

Patron dětí již jednou rodině pomohl se zaplacením obědů, za což je maminka velmi vděčná. Obrací se tedy s prosbou o pomoc znovu a doufá, že Mireček bude moci s vaší pomocí i nadále chodit na obědy, aby měl na svůj brzký nástup do první třídy dostatek sil.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě