Stravné ve školce pro Natálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v mateřské škole na 6 měsíců

Obrázek daru
Darja  Šimlová
Patron příběhu

Darja Šimlová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Natálčinou rodinou spolupracuji teprve krátce. Dostala jsem na ně kontakt od pracovnice OSPOD a snažím se jim pomoci s jejich špatnou finanční situací. Ta je natolik zlá, že si rodiče nemohou dovolit dceři hradit stravné ve školce. Natálku jsem poznala jako velmi upovídané děvčátko, které baví tanec a zpěv. Ráda se stará o svého malého brášku a pomáhá doma mamince. Každé ráno se také těší do školky. Aby do ní ale mohla docházet i po Vánocích, musí jí rodiče uhradit stravné. Protože si to však nemohou dovolit, obrací se s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Natálky, která bydlí s rodiči a třemi sourozenci na ubytovně

Pětiletá Natálka moc ráda zpívá a tančí, ještě raději ale hraje s kamarády fotbal. Ničeho se nebojí, do všeho se neohroženě vrhá a odřená kolena ji vůbec netrápí. Natálka chodí do školky, kde je jí moc fajn. S nadšením se zapojuje do všech her a zdá se, že jí nikdy neschází energie. Aby však mohla do školky chodit i po Novém roce, musí jí rodiče zaplatit svačinky a obědy. A to je problém.

Natálka má 2 sestřičky a malého brášku a společně se svými rodiči žijí na ubytovně. Maminka pobírá rodičovský příspěvek a tatínek je vedený na úřadu práce. Původně pracoval na farmě, nedávno ale o své zaměstnání přišel. Rodiče tak momentálně zvládnou zaplatit jen to nejnutnější a na stravné ve školce už nezbývá. Pojďme proto Natálce pomoci my.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě