Stravné ve školce pro parádnici Barunku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné ve školce na půl roku

Obrázek daru
Katka Rybárová
Patron příběhu

Katka Rybárová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Barunka je moje malá sousedka, která je po operaci rozdvojeného močovodu, má jen jednu funkční ledvinu a musí často docházet k lékaři kvůli zánětu močového měchýře. V létě nemůže navštěvovat plavecký bazén, v zimě se musí zdržovat doma, aby nenastydla a nemusela zase do nemocnice. Nemůže tedy podnikat různé aktivity s ostatními dětmi a svým malým bratříčkem. Nevím, jaký bude mít Barunka život v dospělosti, jestli se vůbec dočká kvůli své nemoci vlastních dětí. Děkuji předem za to, že pomůžete její mamince s úhradou stravného ve školce. Moc jí to pomůže.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcery Barunky

Barunka je malá parádnice. Miluje pohádku Ledové království, ráda stojí před zrcadlem a maluje se, také ji baví hrát si s malým bráškou.

Barunka se bohužel narodila s rozdvojeným močovodem, navíc má jen jednu funkční ledvinu. Nedávno však prodělala velkou operaci, která vadu napravila. Naneštěstí od té doby trpí záněty močového měchýře, takže musí být často v nemocnici a brát antibiotika.

S dětmi jsem doma, protože Barunka je často nemocná a její bráška je ještě miminko. Navíc je vychovávám sama, tudíž mi po zaplacení nájmu a všeho potřebného nezbývají peníze na zaplacení stravného v Barunčině školce. Budu vám proto vděčná za jakýkoliv příspěvek. Sama Barunce obědy zaplatit nemůžu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě