Stravné ve školce pro předškolačku Anetku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v mateřské škole na 7 měsíců

Obrázek daru
Miriam  Posolda
Patron příběhu

Miriam Posolda

pracovnice OSPOD

Komentář patrona

S Anetčinou maminkou spolupracuji již dlouhodobě. Pravidelně dochází na OSPOD, kde jí pomáháme řešit situaci ohledně dětí. Maminka bydlí se svými dvěma dětmi v azylovém domě. Snaží se najít nové bydlení, zatím však bez úspěchu. Otec dětí se na výchově ani výživě Anetky a jejího brášky nepodílí, takže je veškeré financování rodiny pouze na mamince. Anetka chodí do předškolního ročníku školky a moc se jí tam líbí. S ostatními dětmi si rozumí a je ráda v jejich společnosti. Maminka jí však nyní nemůže zaplatit stravné, proto se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,900 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Anetky

Šestiletá Anetka je nadšenou mažoretkou. Chodí do kroužku a každou volnou chvilku tráví pochodováním po našem pokoji v azylovém domě a trénováním. Také má moc ráda pohádku Ledové království, takže se někdy během svého pochodování snaží přivolat sníh.

Anetka je předškolák a příští rok se chystá do školy, na což se moc těší. Už teď ve školce s nadšením vypracovává různé úkoly, takže se na budoucí školní docházku připravuje opravdu pečlivě. Aby ale mohla chodit do školky i nadále, musím jí uhradit obědy a svačinky. To si ale momentálně vůbec nemůžu dovolit.

S Anetkou a jejím o dva roky starším bráškou bydlíme v azylovém domě. Snažím se nám najít jiné bydlení, moc úspěšná v tom ale nejsem. Protože jsem na výchovu svých dětí sama, není pro mě snadné to finančně všechno zvládnout. Proto vás moc prosím o pomoc s úhradou stravného pro moji Anetku. Sama to nezvládnu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě