Stravné ve škole pro laskavou Libušku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné ve škole, únor - červen

Obrázek daru
Štěpánka Dragounová
Patron příběhu

Štěpánka Dragounová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Libuškou a její maminkou se znám skrze OSPOD. Libuščina maminka se dostala v minulosti do velkých finančních problémů, ale nyní se k situaci postavila čelem a své dluhy řádně splácí. Bohužel se jí nedostává dalších finančních prostředků pro dceru. Momentálně by potřebovala pomoc s proplacením Libuščiných obědů ve školní jídelně. Rodina by byla za jakýkoliv příspěvek velmi vděčná a já také. Podle mého názoru si podporu opravdu zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,296 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Stravné ve škole pro laskavou Libušku

Libuška je patnáctiletá slečna, která má na všechno vlastní názor. Je hodná, laskavá a ze všechno nejraději tančí a čte. Řádně chodí do školy, odkud nosí samé dobré známky. Má dobré srdce a vypadá to, že si se vším ví rady, ale své rodině bohužel pomoci nemůže.

Libuščina rodina se před časem dostala do velkých finančních problémů a vše vypadalo velmi zle. Dnes už jsou ale z nejhoršího venku. Libuščina maminka dluhy řádně splácí a dělá všechno pro to, aby dcera nepocítila jakoukoliv nouzi. Šetří a hledá pomoc, kde se dá, ale momentálně si nemůže dovolit zaplatit Libušce ani školní obědy.

Je nemyslitelné, aby Libuška byla ve škole o hladu, ale rodina bohužel nemá peněz nazbyt. Proto se Libuščina maminka rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí. Pojďme přispět!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě