Stravné ve škole pro neposedného Eddyho

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve škole na 7 měsíců

Obrázek daru
Marta Doležalová
Patron příběhu

Marta Doležalová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Pracuji v Sociálně aktivizační službě, která je zaměřena na rodiny v tísni. Eddyho a jeho bratra Justina matka odložila, a aby neskončili v dětském domově, tak se o ně začala starat babička. Ta ale bohužel nemá peníze na to, aby chlapce uživila, protože se musí starat o svého invalidního tchána. Chlapcům chybí zimní boty a oblečení, protože k babičce přišli pouze v tom, co měli na sobě. Zároveň rodině chybí peníze na školní obědy. Babička se tedy s prosbou o pomoc obrací na Patrona dětí a doufá, že chlapci dostanou šanci na lepší život.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Babička vypráví příběh svého vnuka Eddyho

Eddy je hravý a neposedný kluk, co rád jezdí na koloběžce. Život se však s ním a jeho bratrem Justinem nemazlil. Jejich maminka je odložila a přestala se o ně zajímat, a aby neskončili v dětském domově, tak jsem si je vzala k sobě.

Situace pro mě není lehká. Peníze v rodině chybí a kromě vnuků se musím starat i svého invalidního tchána a jeho družku. Na Eddym se podepsalo to, že se o něj jeho maminka nestarala. Ve škole je pozadu, nemá oblečení, zimní boty, ani hračky. Stále si zvyká na nový domov a nová pravidla. Zajistili jsme mu doučování a zařídili dětský pokoj, ale bohužel nemám dostatek peněz na to, abych mu poskytla veškerou péči. Například si nemůžu dovolit mu platit školní obědy, třebaže nutně potřebuje vyváženou a pravidelnou stravu.

Eddy si zaslouží dostat druhou šanci začít někde znovu a jinak, ale já mu ji bez vaší pomoci poskytnout nemůžu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě