Stravné ve škole pro pilnou Adélku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné ve školní jídelně do konce června

Obrázek daru
Barbora Tošnerová
Patron příběhu

Barbora Tošnerová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Adélka je šikovná a pilná sedmiletá holčička. Spolupracuji s její maminkou jako sociální pracovnice již druhým rokem. Maminka je sama na 5 dcer a snaží se jim dát vše, co potřebují. Protože je ale nyní na rodičovské dovolené, nemůže si dovolit Adélce uhradit školní obědy, a tak žádá o pomoc. Pojďme Adélce na plnohodnotné obědy přispět.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,450 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Adélky, jejíž rodina se ocitla v těžké situaci

Adélka je hodně živé sedmileté děvče, někdo by řekl, že až hyperaktivní. Chvíli neposedí, všechno si musí prohlédnout a vyzkoušet. Chodí na základní školu a je moc ráda ve společnosti svých čtyř sester.

Její maminka bohužel všech pět dcer vychovává sama. Aktuálně je na rodičovské dovolené s dvěma nejmladšími, z nichž jedna trpí zdravotním hendikepem. Otec bohužel na dcery nepřispívá, s rodinou ani není v kontaktu.

Maminka dělá, co může, aby její děti měly všechno potřebné, její příjem jí však sotva dovolí pokrýt běžné potřeby velké rodiny. Na to, aby Adélce zaplatila ve škole obědy, jí bohužel peníze nezbývají. Protože ale nechce, aby Adélka nějak strádala, rozhodla se požádat o příspěvek na obědy Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě