Stravné ve škole pro upovídanou Anežku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v základní škole na 6 měsíců

Obrázek daru
Kateřina Fabiánová
Patron příběhu

Kateřina Fabiánová

pracovník neziskové organizace

Komentář patrona

Anežka je jedenáctiletá slečna, které pomáhám s přípravou na vyučování už dva roky. Za tu dobu si vylepšila prospěch a celkově se změnil její přístup k pravidelné přípravě do školy. Třebaže má ADHD, tak je cílevědomá a pracovitá. Anežčina maminka je samoživitelka, a přestože je zaměstnaná, její příjem nevystačí na pokrytí všech rodinných výdajů a nezbývají peníze ani na zaplacení Anežčiných školních obědů. Proto se rozhodla obrátit s prosbou o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,600 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh veselé a hudebně nadané Aničky, která to v životě nemá snadné

Anežka je veselá a upovídaná slečna, která žije s maminkou a s babičkou. Třebaže jí byla diagnostikována porucha ADHD, porucha pozornosti, tak ve škole prospívá a vyniká zejména ve zpěvu.

Anežka to nemá v životě snadné. Tatínek od rodiny odešel ještě předtím, než se Anežka narodila, a s rodinou se nestýká. Babička je nemocná a maminka je jediným živitelem rodiny. Bohužel její plat nedokáže pokrýt všechny rodinné výdaje a nezbývají jí peníze na to, aby Anežce zaplatila ve škole obědy. Rodina se tedy rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí. Jakýkoliv příspěvek na Anežčiny obědy uleví rodinnému rozpočtu a Anežka se bude každý den moct pořádně posilnit na to, aby se jí ve škole a i ve zpěvu dále dařilo.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě