Stravné ve škole pro zvídavého Adámka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v základní škole na 7 měsíců

Obrázek daru
Rudolf Marosz
Patron příběhu

Rudolf Marosz

pracovník neziskové organizace

Komentář patrona

Adámkovi a jeho rodině pomáhám v rámci naší organizace Šance podaná ruka. Rodina prošla těžkými časy. Otec byl v minulosti závislý na alkoholu, ale přestal pít, když si uvědomil, že by mohl přijít o své blízké. Momentálně má řádné zaměstnání, je v procesu oddlužení a o rodinu se vzorně stará, maminka je s nejmladším synem na rodičovské dovolené. Adámek je zvídavý chlapec, s nímž se nikdy nenudíte, protože stále odpovídáte na nekonečnou záplavu otázek. Zajímá se o přírodu a o různé sporty, zapojuje se do mnoha kroužků. Protože je rodina ve finanční tísni a nemohou zaplatit Adámkovi obědy ve škole, rozhodli se obrátit na Patrona dětí. Věřím, že jakýkoliv příspěvek rodině velmi pomůže.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Adámka, jehož rodina si prošla těžkou zkouškou

Adámek je osmiletý zvídavý kluk, který se odmalička snaží dozvědět co nejvíc o světě. Ve škole je šikovný, rád se učí novým věcem, zajímá se o šachy, o judo, všestrannějšího chlapce aby člověk pohledal.

V minulosti ale jeho rodina prošla těžkou zkouškou. Jeho tatínek se stal závislým na alkoholu a od rodiny na čas odešel, maminka musela s Adámkem a jeho sourozenci na čas bydlet v azylovém domě. Naštěstí je tato doba pryč a rodina je opět pohromadě. Tatínek poctivě pracuje a snaží se všechno napravit.

Adámkovi ve škole velmi chutná a často si přidává, pokud nejsou zrovna k obědu houby nebo zelí. Potřebuje teplou pravidelnou stravu, ale rodina je ve finanční tísni a na zaplacení Adámkových obědů jim peníze nezbývají. Proto se rozhodli požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě